укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Українці купують свіжу ягоду за рекордно високими цінами

Сезон свіжої ягоди розпочався ще місяць тому, але ціни на неї досі тримаються на рекордно високих показниках.  Зростання ціни, в порівнянні з минулими роками, пояснюється аномальними погодніми умовами цього сезону - через холодну весну сезон збирання  суниці садової у відкритому ґрунті та ранньої черешні затримався на 10-14 днів. Фактично, більшість господарств Півдня та Закарпаття розпочали збирати врожай тільки на цьому тижні.

За даними «Інфо-Шувар», сьогодні на найбільших оптових ринках країни, суниця пропонується за 25-40 UAH/кг ( 0,89-1,42 €/кг). Це в 1,5- 2 рази дешевше ніж на минулому тижні, втім у другій половині травня 2016 року ця ягода коштувала майже на 30% дешевше. Найдешевша суниця сьогодні пропонується на ОРСП «Шувар» у Львові та на ринку «Нежданний» у Херсонській області, тут продавці погоджуються продавати ягоду по 22-30 UAH/кг ( 0,78-1,07 €/кг). На ринку «Столичний» у Києві суниця пропонується за ціною 30-40 UAH/кг ( 1,07-1,42 €/кг).

Ціни на черешню на оптових ринках поки що тримаються на стабільному рівні, хоча пропозиція зростає щодня. Сьогодні черешню на «Шуварі» можна купити за ціною 37-40 UAH/кг(1,31-1,42 €/кг), а на ринку «Нежданний» у Херсонській області ягоду пропонують по 30-40 UAH/кг (1,07-1,42 €/кг).

Як повідомляють в «Інфо-Шувар», найближчими днями зниження ціни на ягоду прискориться, але загалом протягом всього сезону ця продукція може коштувати дорожче ніж в попередні роки. Високі ціни сформуються внаслідок холодної весни, та кількох хвиль приморозків у другій половині квітня та на початку травня. Саме через приморозки зазнали втрат виробники суниці  в Центральних та Західних регіонах країни, які традиційно починають виходити на ринок ближче до середини липня. Врожай черешні також буде невисоким, бо через холодну дощову погоду виникли проблеми із запиленням дерев в садах Південних регіонів

Іnfo.shuvar.com

 

суниця

ціни

приморозки

черешня

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити