укр

eng

За вихідні ціни на огірок на Півдні України впали в 2 рази

Тепличні господарства південних регіонів  України протягом вихідних знизили відпускні ціни на огірок більш ніж в 2 рази. Як стало відомо «Інфо-Шувар», станом на сьогодні виробники Півдня  пропонують огірок за ціною  7-9 UAH /кг (0,24-0,31€/кг), тоді як ще напередодні вихідних ціни формувались в діапазоні 13-16 UAH /кг (0,44-0,54€/кг). Слід відзначити, що в інших регіонах ціни знижуються набагато повільніше, сьогодні огірок на більшій території України коштує в 1,5-2 рази дорожче ніж на півдні.  Слід також відмітити, що в порівнянні з минулим роком,  вартість українського огірка також зросла в 1,5 рази, наприкінці травня 2016 року, тепличні господарства України пропонували товар по 9-12 UAH /кг (0,32-0,42€/кг).

«Таке різке зниження ціни буде сприяти збільшенню експорту українського огірка, бо саме на травень та червень традиційно припадає найбільший обсяг продажу цього товару на зовнішньому ринку ,– розповідає Тетяна Гетьман, керівник «Інфо-Шувар» . В цьому сезоні, навіть за умов відносно високої ціни, наші виробники змогли  збільшити обсяги експорту. При цьому, серед усіх напрямків збуту, найбільш інтенсивно продовжує збільшуватись частка країн ЄС, в цьому сезоні в цей регіон ми вже відвантажили більш ніж третину від усього експортного обсягу.»

 Як вже повідомлялось раніше, за перші 4 місяці поточного сезону Україна експортувала майже 2 тис. тон тепличного огірка. Найбільший обсяг прийшовся на Білорусь, в цю країну було відправлено майже 1,2 тис. тон огірка. Польща знаходиться на другому місці серед покупців українського огірка з обсягом 700 тис. тонн.

 

Info.shuvar.com

огірок

ціни

експорт

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити