укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво З.Е.Д.
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Підписка на новини

Ціни на огірок в Україні впали до минулорічних показників

Падіння ціни на тепличний огірок в Україні на минулому тижні  прискорилось.  Якщо на початку минулого тижня  падіння ціни спостерігалось переважно на Півдні країни, то вже напередодні  Зелених свят негативний тренд розповсюдився по всій території країни. Про це повідомляє «Інфо-Шувар» з посиланням на власний щоденний моніторинг цін на найбільших оптових ринках України.

Найбільш помітне  зниження ціни було зафіксоване на РСП «Шувар», найбільшому гуртовому ринку Західного регіону. Сьогодні на майданчику «Шувару» огірок вже пропонується за ціною 6.0-7.0 грн/кг (0,20-0,24 EUR/кг), тобто ціни за тиждень тут впали в 2 рази.  На ринку «Нежданий» в Херсонській області огірок подешевшав більш ніж в 1,5 рази, сьогодні його можна купити по 5.0-7.0 грн/кг (0,17-0,24 EUR/кг).  Безпосередньо з теплиць  Півдня  та Закарпаття огірок  сьогодні вже пропонується по  4.0-5.0 грн/кг (0,14-0,17 EUR/кг) , при цьому виробники жаліються  на дуже слабкий попит на внутрішньому ринку та відсутність зацікавленості  з боку експортерів.

Таким чином сьогодні ціни на український огірок вже досягли показників минулого року, але в цілому протягом першої половини сезону продукція  коштувала  в 1,5 рази дорожче ніж за той самий період в  минулому  році. Приводом для цього стала прохолодна погода, через яку визрівання огірка в літніх теплицях затримувалась,  а обсяги зборів  залишались невеликими. В тім це не завадило українським фермерам збільшити обсяги експорту. Як вже повідомлялось,  в період  з січня по квітень  з України було вивезено близько 2 тис.тон огірка, а це майже в 1,5 рази більше ніж за той самий період минулого року.

Info.shuvar.com

ціна

огірок

експорт

імпорт

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити