укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво З.Е.Д.
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Підписка на новини

Європі припало до смаку українське вершкове масло

Дані ЄС за 4 місяці підтверджують, що українське масло цікаве Європі (насамперед за ціною). Про це написав на своїй сторінці в Facebook Максим Фастєєв (Max Fasteev), аналітик агентства InfAgro.

«Не буду говорити за 5 місяців, але по секрету: квота по 2017 (900 + 900 = 1800 тонн) уже «вичерпана». Виходячи з річних обсягів, ми з 1,8 тис. тонн займемо приблизно 10-20% європейського імпорту товару (див. графіки). Витіснимо США, Нова Зеландія (Фонтерра) – незаперечний лідер», зауважив Максим Фастєєв.

Maslo-Ukr

Maslo_Ukr-2

«Взагалі, ривок з 4 тис. тонн у 2013-му до 14 тис. тонн у 2017-му (прогноз infagro.com.ua – тобто в 3 з половиною рази) загального експорту вершкового масла підтверджує той факт, що товар став одним із ключових у зовнішній молочній торгівлі України і драйвить ринок загалом (в т.ч. і сировинний). Про це минулого тижня в Києві спілкувалися з GM Фонтерра СНД Мартіном Бейтсом.

Мартін розповів цікаві факти про новозеландський експорт, наприклад: 1) як після WW2 і до початку 70-х НЗ 100% експортувала молочні товари тільки до Великої Британії; 2) як ще кілька десятків років тому експорт тільки масла в Китай був = 0, а в 2016 становив 70 тис. тонн!

Середньостроковий потенціал України в тому, що незважаючи на «скромні» обсяги зовнішніх продажів, країна займає 5 сходинку після НЗ, ЄС, США, Білорусі, і ціна масла на цей момент набагато привабливіша, ніж у «передових» конкурентів (при тому, що стоки в НЗ і ЄС – на мінімальних значеннях). У далекій перспективі необхідно працювати над стабільними ринками збуту з високими купівельними спроможносятми і пробувати прямі продажі», резюмував Максим.

Пост Максима Фастеева прокоментував Сергій Косяченко (Sergiy Kosyachenko), Глава правління ПАТ «Баштанський сирзавод», зауваживши, що споживання вершкового масла в США на душу населення зростає: «Істотне зростання протягом останніх років (на графіку по 2015 рік) і в 2016 році ще на 8%. За порівняно стабільного виробництва це дає нам можливість зайняти їхнє місце».

Maslo_USA-e1497508803752

agronews.org

новини

масло

Україна

імпорт

експорт

обсяги

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити