укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво З.Е.Д.
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Підписка на новини

Brexit може підірвати ринок бананів у ЄС

Внаслідок  виходу Великобританії із складу ЄС, експорт бананів, що надходить туди з «третіх країн світу» буде  переадресовано до країн Європейського Союзу. Така ситуація на ринку зчинить вагомий тиск на ціни. Це один з висновків, які були озвучені  на зустрічі виробників бананів ЄС в Парижі, в п'ятницю, яка відбулася з метою обговорення розвитку  галузі.

Засідання Асоціації Виробників Бананів у Європі (APEB) об’єднало представників промисловості з Іспанії, Франції та Португалії. Було проаналізовано різні сценарії розвитку подій для ринку ЄС після Brexit, одним з яких є переорієнтація поставок бананів, призначених для ринку Великобританії в країни ЄС. Ця ситуація буде неминучою після введення нової британської тарифної політики.

У разі такого розвитку подій, обсяги постачання продукції на ринок ЄС зростуть до 425 тис. тон, за оцінками APEB.

На зустрічі також вивчали еволюцію цін, динаміку  виробництва та імпорту бананів протягом поточного року. Цифри показують, що Нікарагуа вже перевищила квоти на імпорт на 80 % протягом перших п'яти місяців цього року.

У ситуації з іспанським ринком, дані показують зростання імпорту з країн Африки, Карибського басейну і Тихоокеанського регіону, які не підпадають під дію будь-яких тарифних обмежень.

 fruitnet.com

ЄС

новини

банани

експорт

імпорт

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити