укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Українська слива за місяць подорожчала в 1,5 рази

Ціни на сливу в Україні за останні кілька тижнів суттєво зросли. Від середини вересня і до сьогодні продукція в українських господарствах подорожчала мінімум в 1,5 рази і тенденція до подальшого зростання ціни лише посилилась останніми днями.

«Зростанню ціни на сливу сприяє сукупність двох факторів - сезонне скорочення пропозиції на фоні підвищеного експортного попиту. Сьогодні українська слива досить успішно експортується в країни ЄС та Білорусь, в цих країнах продукція також дорожчає і це укріплює тенденцію до зростання ціни в Україні», - коментує ситуацію Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку Східної Європи.

За даними експерта, в цьому сезоні Україна здійснила справжній прорив в міжнародній торгівлі сливою. Вже у серпні, в країни ЄС було продано майже 700 тонн української сливи і цей обсяг можна вважати абсолютним рекордом за всі роки Незалежності нашої країни. Цього сезону найбільш популярними серед європейських експортерів є сорти сливи «Стенлей» та «Президент». Молдова лишається головним конкурентом України в країнах Прибалтики та Польщі.

За даними «Інфо-Шувар», сьогодні в українських господарствах вже бракує сливи експортної якості, тому ціни на сорт «Стенлей» зросли до 14-15 грн/кг ( 0,43-0,44 EUR/ кг), а сорт «Президент» пропонується по 17-19 грн/кг (0,54-0,59 EUR/кг). Для порівняння в сусідній Польщі сьогодні слива пропонується в діапазоні 0,7-0,95 EUR/ кг.

На місцевих гуртових ринках України слива пропонується в досить широкому діапазоні цін. Так, на найбільшому гуртовому майданчику ОРСП «Шувар» сьогодні сливу можна купити по 12 -15 грн/кг (0,38-0,48 EUR/ кг), на ринку «Столичний» у Києві слива пропонується по 14-16 грн/кг ( 0,44-0,51 EUR/ кг), а на ринку «Нежданий» слива сьогодні коштує 9-11 грн/кг ( 0,29-0,35 EUR/ кг).

info.shuvar.com

України

новини

слива

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити