укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Світовий ринок меду та його перспективи

Представники ФАО провели для тренінг для середніх виробників і експортерів меду з Молдови, Киргизстану і Таджикистану ринку меду. Ділимося з читачами однією із доповідей експертів, а саме – аналізом світового ринку меду та його перспектив від національного консультанта ФАО Анни Бурки.

Перше, що слід знати про світовий ринок меду – це те, що він зростає: за останні 14 років він додав у обсягах 34%. Наразі він оцінюється на рівні 1,6-1,7 млн т, з яких близько 35-40% експортується.
 

Обсяги світового ринку меду, тон, 2000-2013 рр
1

Обсяги торгівлі медом у світі за п’ять останніх років збільшились на 30%, та в минулому році становили 659,2 тис тон, або 2,24 млрд дол. США.
 

Світова торгівля медом, 2012-2016 рр
2

До ТОР-5  найбільших експортерів меду у світі входять такі країни як Китай, Аргентина, Україна, В’єтнам та Індія.
 

Найбільші експортери меду у світі
3

Найбільше меду імпортують ЄС, США та Японія:
 

Найбільші імпортери меду
4
Щоб визначити, які ринки будуть найперспективнішими у найближчому майбутньому, варто звернути увагу на такі фактори як темпи приросту імпорту продукції в натуральному та грошовому вираженні за останні 5 років, чисельність населення та прогноз його зростання до 2030 року, ВВП на душу населення а також – наявність тарифних та нетарифних бар’єрів.

З огляду на це, ми розглянемо ЄС, країни Америки, країни Близького Сходу та країни Східної та Південно-Східної Азії в якості перспективних ринків.

Країни ЄС - найбільший імпортер і споживач меду на душу населення

ЄС є найбільшим імпортером меду в світі: близько 50% від загальносвітового імпорту припадає на країни ЄС. Серед європейських країн, найбільші обсяги даного продукту імпортують Німеччина (13%), Франція (6%), Великобританія (6%), Бельгія (4%), Іспанія (4%) і Польща (4%).

Країни ЄС також одні з найбільших споживачів меду в світі. Середній показник споживання меду за останніми даними становить 0,65 кг на людину в рік, в той час як загальносвітовий показник становить 0,22 кг.

Популярність меду зумовлена тим, що споживачі надають перевагу перевагу натуральним і здоровим підсолоджувачам з користю для здоров'я, шукаючи здорові альтернативи рафінованому цукру. Популярної нішею для меду є тренд органічної продукції. Окрім того, споживачі зацікавлені в інноваційних продуктах з новими смаками, зростає і популярність на провідних європейських медових ринках монофлорних сортів меду: з акації, конюшини, ялиці, сосни.

Різноманіття за видами та упаковкою на полицях супермаркетів в ЄС дійсно вражає.
 
Країни Америки: США та Канада

США - другий найбільший імпортер меду, що купує 26,3% від загального світового обсягу імпорту. У цій країні збільшення внутрішнього споживання лише на 30% забезпечується за рахунок виробництва меду всередині країни, і більш ніж на 70% - за рахунок імпортних поставок.

Середній щорічний приріст імпорту меду за 2012-2016 роки становив 5% .

США також і один з найбільших світових споживачів меду. Середній показник споживання меду становить 0,73 кг на людину в рік (2016 рік).

У Канаді також спостерігається зростання споживчого попиту на мед на тлі збільшення обсягів як виробництва, так і імпорту. На частку цієї країни припадає 1 % від загального світового обсягу імпорт, а середній щорічний приріст імпорту меду за 2012-2016 роки становив 17%.

Зростання попиту на натуральні і органічні продукти та підвищений інтерес до новинок на ринку характерні для обох країн.

Привертають увагу споживачів комбінації нових смаків і вихід «нових продуктів» на ринок. Наприклад, на одній з виставок в США був представлений мед з «перчинкою», а саме мед з вогняними перцями (примарний перець, халапеньйо і хабанера) і спеціями. Цей тренд «пряних медів» стає все більш популярним серед американців.

У Канаді росте кількість споживачів, які віддають перевагу натуральним продуктам, збільшується попит на якісні інгредієнти і продукти з «чистою етикеткою».

У період з 2010 по 2015 рік в Канаді було представлено 34 нових продукти з меду, з яких 25- це чистий мед і ще 6 - органічний мед. Інші продукти включають додаткові інгредієнти такі як кориця та ароматичні речовини, наприклад - екстракт лаванди.

Очікується  стійке зростання попиту на мед, якому сприятиме тренд «здорового харчування», і відповідно, збільшення використання меду як натурального підсолоджувача на тлі скорочення споживання цукру.
 
Країни Близького Сходу: ОАЕ та Саудівська Аравія

Саудівська Аравія є найбільшим імпортером меду серед країн Близького Сходу – на її частку припадає 2% від загального світового обсягу імпорту меду.

Незважаючи на зниження обсягів імпорту меду в 2015-16 рр, його рівень залишається досить високим: 12-15 тис. тон на рік.

Середній показник споживання меду становить 0,44 кг на людину в рік (2013 рік).

ОАЕ – другий ключовий покупець меду в Близькосхідному регіоні. Щорічний середній приріст імпортних поставок період з 2012 по 2016 рік зберігався на рівні 17%.

Середній показник споживання меду становить 0,25 кг на людину в рік (2013 рік).

Серед споживчих тенденцій варто відмітити зростання попиту на натуральні і органічні продукти.
 
Країни Східної і Південно-Східної Азії 

Країни Східної і Південно-Східної Азії – це один з найбільш динамічних регіонів по нарощуванню обсягів імпорту меду.

Японія посідає третє місце серед країн-імпортерів в світі і перше – серед країн Східної Азії, маючи 7,7% від загального світового обсягу імпорту меду. При цьому, приріст обсягів імпорту меду за останні 5 років становить 5%. Середній показник споживання меду становить 0,33 кг на людину в рік (2013 рік).

Китай є другим покупцем меду в Східній Азії. На його частку припадає близько 1% від загального світового обсягу імпорту меду. Щорічний середній приріст імпортних поставок період 2012 по 2016 рік тримається на рівні 16%.

Середній показник споживання меду становить 0,25 кг на людину в рік (2013 рік).

Для регіону також характерне зростання попиту на натуральні і органічні продукти.
 
Загальні рекомендації з виходу на нові ринки

Загальні рекомендації з виходу на нові ринки – не нові. До них відносяться, перш за все, вивчення потенційного ринку, а для цього потрібно відвідати обраний регіон та взяти учать у локальних (в країні-імпортері) і міжнародних виставках, вивчити особливості культури харчування і смакові вподобання в країнах-імпортерах. По-друге, потрібна розробка маркетингової стратегії і активне просування на ринку: показ зразків та дегустації продукції, друкована реклама, продумати «історію продукції» - для подальшої реклами та просування в мережах.

Окрім того, необхідна кропітка робота із продуктом, а саме по підвищенню якості продукції, відповідності продукції стандартам і вимогам країни-імпортера (маркування та упаковка), розширення асортименту продукції та пошуку нових продуктів, які можна запропонувати на ринку -наприклад, поєднання меду з різними добавками (горіхи, спеції і т.д), органічний мед, монофлорний мед з рідкісних медоносів , питний мед і т.д.
 

Україна

новини

мед

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити