укр

eng

На ринку України знизились ціни на пекінську капусту

Станом на 31 жовтня 2017 року, середня ціна на пекінську капусту на найбільших гуртових ринках країни знизилась на 20% у порівнянні із минулим тижнем, і становить 3.5-8 грн/кг (0,11-0,26 EUR/кг), - про це повідомляє портал “Інфо-Шувар” із посиланням на дані власного моніторингу цін.

На найбільшому гуртовому ринку Західного регіону ОРСП “Шувар”, пекінську капусту сьогодні пропонують за ціною 5-7 грн/кг (0,16-0,22 EUR/кг). Трохи вищою залишається ціна на ринку “Столичний” у місті Києві 6-8 грн/кг(0,19-0,26 EUR/кг), а найдешевшу пропозицію пекінської капусти можна сьогодні знайти на ринку “Нежданний” у Херсонській області за ціною 3,5-5 грн/кг (0,11-0,16 EUR/кг).

Як зазначають експерти, на господарствах Півдня ціни на пекінську капусту вже впали до рівня 2 грн/кг (0,06 EUR/кг).

Така цінова тенденція, за словами фахівців, зумовлена, перш за все надмірною пропозицією на ринку. Слід зазначити, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, ціна на пекінську капусту на ринку України знизилась вже майже на 13%.

info.shuvar.com

новини

капуста

ціни

України

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити