укр

eng

Завойовуючи ніші: особливості виробництва та маркетингу жимолості в Україні

Вирощування ягід вважається в Україні одним з найбільш прибуткових сегментів аграрного бізнесу. Саме через це конкуренція між виробниками за покупця в Україні щороку стає гострішою і виробники активно шукають «нішові» напрямки, в яких би вони змогли використовувати досвід, набутий на вирощуванні традиційних ягідних культур.

Одним з таких напрямків є жимолость - культура, яка для фермерів України лишається ще зовсім невідомою, втім інформація про дуже вигідні умови вирощування в країні та дуже привабливі ціни не дає спокою прогресивно налаштованим фермерам.

«Україна дійсно має всі необхідні умови для вирощування жимолості. На відміну від вибагливої до грунтових умов лохини, цю ягоду можна вирощувати практично скрізь, де успішно культивуються смородина, порічки чи агрус. Крім того, це одна з небагатьох ягід, сучасні сорти якої можна збирати комбайном без суттєвої втрати якості. Але в будь якому бізнесі, досвід є найціннішим і цей випадок не є виключенням. Навіть невеликий виробничий проект з вирощування жимолості потребує інвестицій, тому треба врахувати багато нюансів безпосередньо на етапі закладання плантацій . Крім того треба заздалегідь розуміти, хто буде головним покупцем цієї ягоди - розповідає Олександр Ярещенко, кандидат сільськогосподарських наук Інституту садівництва НААН

За даними пана Ярещенко, в Україні вже є кілька проектів з вирощування жимолості. За рідким виключенням, господарства експериментують на невеликих площах. З якими проблемами стикнулись ці господарства під час закладання проектів, та на чому базується маркетингова стратегія цих виробників , фахівець розкаже під час виступу на аграрному форумі «Дрібні формати, що створюють великі речі», який пройде 28 листопада у Львові в рамках міжнародної виставки «EuroAgro-2017» . Локація події: м. Львів, вул.. Ширецька 36, Виставковий центр «Південний-EXPO».

info.shuvar.com

Україна

новини

жимолость

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити