укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Жимолость — правильна культура для вирощування в органічному сегменті

Жимолость — правильна культура для вирощування в органічному сегменті”, - про це під час свого виступу на агарарному форумі “Дрібні формати,що створюють великі речі”, який відбувся 28 листопада 2017 року в рамках Міжнародної агропромислової виставки EuroAgro 2017 заявив кандидат сільськогосподарських наук Інституту садівництва НААН, Олександр Ярещенко.

За словами пана Ярещенка, жимолость — це культура, яка все ще залишається недостатньо відомою для українського фермера. Проте, відносно невисока вибагливість до умов вирощування, інвестиційна привабливість та той факт, що ця ягода, як важливий елемент здорового харчування, набуває все більшої популярності в світі, заохочує вітчизняного виробника вкладати кошти у вирощування даної культури в Україні. Експерт зазначив, що сьогодні площа під плантаціями цієї ягоди в нашій країні заледве досягає 100 га, в той час, як в сусідній Польщі плантації під жимолостю сягають більше 2 тис. га.

Пан Ярещенко наголосив, що Україна має велику перспективу та всі необхідні умови для успішного вирощування та, в майбутньому, експорту жимолості.

Проте, слід брати до уваги, що культура споживання та впізнаваність цієї ягоди на ринку тільки починає формуватись. Саме тому, успішна стратегія вирощування та продажу жимолості має бути добре продуманою та підкріпленою практичним досвідом кваліфікованих в цьому питанні виробників та експертів.

info.shuvar.com

Україна

новини

жимолость

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити