укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Ціни на яблука в Польщі стабілізувались, а в Україні почали знижуватись

Ціни на яблука в Україні на поточному тижні переважно знижувались. Натомість в Польщі період зростання змінився стабілізацією.

Моніторинг цін від «Інфо-Шувар» зафіксував на поточному тижні зниження цін по майже всіх  популярних сортах десертного яблука.  Так,  сорт Чемпіон на українському ринку за тиждень став дешевшим на 5%,  на гуртових ринках його пропонують по 16-17 грн/ кг (0,50-0,53 EUR/кг). Сорт Голден став дешевшим одразу на 10%, ціни на нього сьогодні формуються в діапазоні 16-18 грн/ кг (0,50-0,56 EUR/кг). Так само подорожчав і сорт Ліголь, його на гуртових майданчиках сьогодні можна купити по 17-19 грн/ кг (0,53-0,59 EUR/кг). Оператори українських гуртових ринків вважають, що ціни стабілізувались внаслідок збільшення імпорту з Польщі напередодні свят, до того ж, декілька великих  українських сховищ відкрились для продажу одразу після Великодня.

Натомість, в сусідній Польщі ціни на яблука після тривалого зростання стабілізувались. Сьогодні на ринку «Боніше» яблуко Чемпіон коштує  0,48-0,52 EUR/кг, Голден пропонується по 0,55-0,66 EUR/кг, а ціни на Ліголь  формуються в діапазоні 0,52-0,55 EUR/кг.

І в Україні і в Польщі в порівнянні з минулим роком яблуко подорожчало в 1,5 рази.

Минулу зиму яблучні сади в обох країнах перенеси нормально. Якщо погода в другій половині весни та влітку лишатиметься сприятливою і Україна і Польща зберуть рекордний врожай яблук, завдяки цьому ціни на яблуко знизяться по всій Європі.

Нагадаємо, слідкувати за цінами на яблуко на ринку України, Польщі та Іспанії досить просто. Для цього потрібно:

  • знайти в рубриці «Аналітика» потрібний продукт
  • під графіком цін натиснути кнопку «Детально»

Бажаємо приємного перегляду!)

Info.shuvar.com

яблука

ціни

імпорт

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити