укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Майже третина українських заробітчан планують залишатися в Польщі на постійне проживання

Нещодавно незалежний польський науково-дослідний інститут ARC Rynek i Opinia провів опитування, в якому взяли участь майже 400 українців, які проживають в Польщі принаймні кілька місяців.

Згідно результатів цього опитування 30% українців, що сьогодні перебувають на заробітках чи навчаються в Польщі планують залишатися в цій країні на тривалий час, а в майбутньому - на постійне проживання, - пише портал sadyogrody.pl.

Як повідомляють експерти, 88% з цих респондентів заявили, що бажання залишитися на постійне проживання в Польщі викликане, перш за все, тим, що рівень життя тут є кращим, соціальні умови комфортними, а оплата праці доволі високою. Найбільший рівень задоволення умовами свого проживання в Польщі було зафіксовано серед українців, що живуть і працюють в регіоні над річкою Вісла.

"Для значної частини українців Польща є країною, де вони хочуть жити, заробляти та будувати своє майбутнє", - каже Адам Чарнецькі, віце-президент ARC Rynek i Opinia.

"Я хотів би звернути увагу на те, що емігранти з України позитивно відзиваються про доброзичливість поляків до них, як іноземців. 74% респондентів заявили, що культурна спорідненість між двома державами допомагає їм адаптуватися в новому середовищі та краще порозумітися з поляками”, - розповідає пан Чарнецькі.

sadyogrody.pl

Україна

Польща

новини

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити