укр

eng

Виробники часнику в Іспанії планують виграти на чутках про захворювання часникових плантацій в Китаї

Виробники часнику в Іспанії можуть виграти на чутках про враження часникових плантацій Китаю небезпечною хворобою. Згідно останнього звіту Freshplaza.com, саме через розповсюдження такої інформації, європейські покупці зараз віддають перевагу іспанському часнику.

Урожай часнику в Китаї в 2018 році навіть за песимістичними підрахунками буде принаймні не меншим, ніж рік тому, але реалізувати його буде складніше. Проблем на зовнішніх ринках китайським фермерам цього сезону може додати «Біла гниль», ця хвороба вражає кореневу систему рослини. Згідно чуткам, випадки хвороби мають локальний характер, їх було зафіксовано лише на полях провінцій Цзиньсян та Шаньдун.

Втім, виробники Китаю налаштовані досить впевнено. До речі, жодна галузева асоціація в Китаї та ЗМІ ще не підтвердили чутки про розповсюдження «Білої гнилі». Фахівці світового ринку часнику в своїх прогнозах схиляються до того, що Китай в 2018 році в черговий раз збільшить експорт і, перш за все, за рахунок зниження ціни. Новий урожай китайського часнику вийде на ринок в середині травня, китайські виробники планують одразу виходити на зовні, тому що вважають внутрішні ціни, які в середньому становлять $0,60/кг, незадовільними. Крім того, фермерам Китаю потрібно вже звільняти сховища, де досі залишаються рекордні запаси минулорічного часнику.

В Іспанії площа під часником в 2018 році майже не змінилась, а через похмуру погоду середня врожайність може бути нижчою від минулорічної. В 2017 році Іспанія збільшила експорт часнику на 2 % до 165,8 тис. тонн.

За даними «Інфо-Шувар» Китай в минулому році збільшив експорт одразу на 12%, на зовнішній ринок були продано додаткові 180 тис. тонн китайського часнику, тобто, більше річного експортного обсягу Іспанії. Загальний обсяг експорту китайського часнику в 2017 році склав 1,7 млн. тонн. Середня експортна ціна китайського часнику в 2017 році становила $1,2/кг, для порівняння середня ціна іспанського була близько $2,0/кг.

Дізнатися про те, як розвиваються події на ринку часнику та інших овочів, фруктів, риби, м'ясної та молочної продукції  в Україні, Польщі, а також, Іспанії відтепер дуже зручно завдяки сервісу "Інфо-Шувар". В рубриці "Аналітика" оберіть необхідний продукт та натисніть кнопку "Детально".

Бажаємо приємного перегляду!

freshplaza.com

новини

часник

Іспанія

Китай

ціни

виробництво

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити