укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Що відбувається на вітчизняному ринку вершкового масла

Трейдери не поспішають радувати українських експортерів вершкового масла збільшенням цін. Як і раніше, на ринок впливають конкуренти з Білорусі та дрібні вітчизняні виробники, які мають низьку собівартість виробництва за рахунок переробки молока, закуповуваного у населення, і гостру необхідність в обігових коштах. 

Як і до сих пір, імпортери рідко погоджуються платити за українське масло 82% більше 4200 USD / т. Правда, зараз в Китай його контрактують приблизно по 4300 USD / т. Для європейських поставок «обраним» пропонують 5000 USD / т максимум 5200 USD / т (на днях Єврокомісією затверджена безмитна квота по українському маслу на друге півріччя 1050 тонн). Різниці в ціні для поставок в пострадянські країни і далеке зарубіжжя практично немає. Попит на селянське масло також низький. Імпортери з СНД оцінюють його приблизно в 3500 USD / т.

На внутрішньому ринку, як і раніше, високожирне масло продається за цінами в діапазоні 125-135 тис. грн / т, а селянське покупці оцінюють в 107-112 тис. грн / т. Торгувати солодковершковим маслом 82% явно вигідніше.

Виробництво масла сезонно зростає. У травні було випущено понад 11 тис. тонн товару, що на 21% більше квітневого показника. Але тоді ще значна частина зазначеного обсягу пропонувалася виробниками сирних продуктів, а тепер ця категорія значно скоротила виробництво, сушильщики ледве встигають компенсувати це зниження. Так що за червень статистика може і не показати традиційного сезонного зростання випуску масла.

За матеріалами: ІНФАГРО

Україна

новини

масло

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити