укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

В Україні дешевшають груші

Сезон збирання осінніх фруктів набирає обертів, завдяки цьому пропозиція яблук, слив та груш на  гуртових ринках  України постійно збільшується.  На останньому  тижні найбільше зростання обсягів було зафіксовано по грушам і  це , відповідно,  вплинуло на ціни. Про це повідомляє «Інфо-Шувар» із посиланням на дані власного моніторингу цін, який щоденно проводиться на гуртових майданчиках країни.

За наданою інформацією за останній тиждень середня ціна на груші на ринках України знизилась на  20%, падіння ціни переважно обумовлено збільшенням пропозиції дрібних дешевих груш. Сьогодні в залежності від сорту та якості, груші в Україні гуртом  пропонується по 12-18 грн/кг (0.35-0.56 EUR/кг). Для порівняння рік тому найдешевша українська груша на гуртових ринках продавалась по  15-17 грн/кг (0.48-0.53 EUR/кг).

В сусідній Польщі фермери продають груші майже в такому ж самому  діапазоні цін. За даними «Інфо-Шувар»  на гуртових ринках Польщі місцева груша пропонується по 1,5-2,0 zl/кг  (0.35-0.47 EUR/кг).

Спостерігати за змінами цін на груші та інші види фруктів в Україні та Польщі  в зручному форматі можна в розділі "Аналітика" інформаційного сервісу «Інфо-Шувар»

 

info.shuvar.com

груши

фрукти

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити