укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Регулювання цін лише нашкодить стосункам між виробниками фруктів та переробними підприємствами Польщі - експерт

Питання регулювання закупівельних цін на польському ринку фруктів продовжує активно обговорюватися серед виробників та законодавчих органів країни.

В даний час Міністерство сільського господарства Польщі працює над законопроектом, згідно якого контракт щорічно обумовлюватиме сталі закупівельні ціни на фрукти, які встановлюватимуть за кілька місяців до початку збирання врожаю.

Експерти та виробники стверджують, що держава, звісно, може приймати міри до врегулювання цінової ситуації на ринку, але, лише за умови, що вони не будуть суперечити принципам існування вільного ринку, а контрактація в запропонованому вигляді не є найкращим рішенням, - пише портал sadyogrody.pl.

"Спроба держави втрутитися у врегулювання цін на продукцію знизить нашу конкурентоспроможність в експорті та створить немало труднощів для дрібних виробників, які дуже залежать від переробних підприємств. Для прикладу, попит на яблучний концентрат та його вартість залежать не тільки від ціни на сировину, але і від попиту на світовому ринку. Тому, ми не можемо жорстко фіксувати ціни протягом сезону або, тим більше, ще до його початку. Ми повинні бути гнучкими та адаптуватися до поточної ринкової ситуації. Точно така ж ситуація стосується і свіжого ринку фруктів. Крім того, правила контрактації не враховують такий комерційно важливий сегмент, як мережі, які зараз найбільше заробляють на фруктах.

Я вважаю що найбільш доцільно зараз є розробити у співпраці між виробниками та державою довгострокову стратегію розвитку польського фруктового ринку. На мою думку, Міністерство сільського господарства зараз має зосередити увагу на пошуку нових ринків для збуту великих партій сировини на переробні підприємства ”, - розповідає Юліан Павляк, керівник польської групи виробників концентрованих соків.

Відслідковуйте цінові зміни на ринку фруктів та овочів України, Польщі та Іспанії на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

новини

Польща

ціни

переробка

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити