укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Україна вперше за останні три сезони збільшила експорт кавунів

Вперше за останні три сезони експорт українських кавунів показав позитивну динаміку. За даними Держстату, з липня по вересень Україна експортувала понад 19 тис. тонн кавунів. Це на 4% більше, ніж за весь минулий сезон. Це не остаточні висновки, за даними порталу «Інфо-Шувар», експорт українських кавунів завершується в жовтні, тобто, загальний результат поточного сезону буде ще кращим по відношенню до останніх років.
«В Україні останніми роками інтенсивно розвивається виробництво раннього кавуна, наш клімат на Півдні цілком сприяє цьому. Але продавати ранній кавун в Україні нелегко. В цей період на внутрішньому ринку багато ягід, крім того, українці досі вважають, що ранній кавун «напханий хімією» , тобто, небезпечний до вживання. Тому українські виробники роблять ставку на експорт.

Слід також відмітити, в цьому сезоні найбільший за останні 3 сезони обсяг експорту кавуна в серпні, хоча, цей місяць був досить складним для виробників кавуна. Тоді в Україні розпочались дощі, які заважали збирати врожай, зменшення пропозиції призвело до зростання ціни. Але експорту це не завадило», - розповідає Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку Східної Європи.

За даними «Інфо-Шувар», найнижчі ціни на кавун в цьому сезоні були зафіксовані в першій половині липня, тоді виробники Півдня пропонували кавун по 1.2-1.8 грн/кг (0,04-0,06 EUR/кг) а на гуртових ринках Західних областей ціни впали до 2.8-3.2 грн/кг (0,09-0,1 EUR/кг). В серпні ціни на український кавун вже були в 2 рази вищі.

Нагадаємо, спостерігати за динамікою цін на всі види плодоовочевої продукції у розрізі років та у зручній валюті на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьму порталі у розділі "Аналітика".

А, також, підписуйтесь на канал t.me/InfoShuvar та отримуйте першими найцікавіші новини плодоовочевого ринку України та Європи

Seasonality of Ukrainian 2015-2018

Seasonality of Ukrainian 2015-2018-2

info.shuvar.com

Україна

новини

кавуни

імпорт

експорт

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити