укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Побороти ментальність: як українським фермерам стати частиною ланцюга поставок, де заробляють всі

Більшість українських фермерів ще ментально не доросли до партнерських відносин з торговими підприємствами. На думку Марії Антонової СЕО ТД «Калинівка-Преміум», це головна причина дуже повільного розвитку внутрішнього ринку і, тим більше, експорту українських овочів.

«Українських виробників надто важко мотивувати працювати системно. Вони відкриті до такого формату співпраці, коли ціни на продукцію низькі, але в такий сезон, як цей фермери «закриваються», домовитись з ними вкрай важко. Тобто, принцип системності руйнується на самих початках, а без цього ми втрачаємо конкурентоспроможність навіть на внутрішньому ринку, про експорт в таких умовах навіть не варто і починати розмову», - каже пані Антонова.

На її думку виходом з цієї ситуації може стати вертикально інтегрована система, в якій дії всіх учасників ланцюга поставок буде контролювати Управляюча компанія. Мова йде не тільки про своєчасне постачання продукції, а й про єдине планування виробництва на всіх земельних ділянках партнерів та спільний агрономічний супровід.

«Українським фермерам дуже важко «відпустити» ситуацію. Кожен вважає, що він вміє вирощувати і відчуває ринок краще за інших. Наслідками цього є неоднорідність якості продукції та руйнування планів з постачання. Але розкрити весь потенціал середніх виробників можна лише шляхом об’єднання навколо ідеї спільного заробітку, а для цього треба працювати за однією технологією і спільними зусиллями виконувати контрактні обов’язки»,- зауважила фахівець.

Марія Антонова розповість про своє бачення будування ланцюга поставок українських овочів «борщового набору» в сучасних умовах на конференції «Майбутнє ринку «борщового набору» України».  Подія відбудеться цієї суботи, 20 жовтня, у Львові на ОРСП «Шувар».

Організатори події : ОРСП «Шувар» та Міжнародна Фінансова Корпорація (МФК).
Реєстрація до участі в конференції відкрита за посиланням https://goo.gl/iERwzq

info.shuvar.com

Україна

новини

овочі

виробництво

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити