укр

eng

Українські фермери дочекались зростання ціни на картоплю

В українських виробників картоплі нарешті з’явився привід порадіти – за листопад ціни на їх продукцію зросли більш, ніж на 35%, а в останній тиждень місяця вартість продукції вперше від початку сезону переросла рівень минулорічних цін.

Про це повідомляють фахівці «Інфо-Шувар» із посиланням на дані власного моніторингу цін, який щоденно проводиться на гуртових майданчиках країни.

Протягом всієї осені фермерам ніяк не вдавалось підняти ціни на картоплю, така ситуація виглядала доволі сумно на фоні 2-3-х кратного подорожчання інших овочевих складових "борщу" в порівнянні з минулим роком. Але з середини листопада ціни на картоплю пішли в гору і сьогодні вже досягли позначки 4,0-4,8 грн/кг (0,12-0,15 EUR/ кг). Така ціна, станом на початок грудня, є найвищою принаймні за останні 5 років, більш того, за підсумками листопада саме картопля стала лідером по зростанню ціни серед інших овочів «борщового набору».

Виробники сподіваються на укріплення тенденції до зростання, адже останні кілька сезонів ціни на їх продукцію лишались стабільно низькими. Крім стабільного скорочення внутрішнього споживання, починаючи з 2015 року, в українських виробників постійно виникали проблеми із експортом ранньої картоплі. Все це не найкращим чином відбивалось на настрої виробників, наслідком цього було поступове, але впевнене скорочення виробничих площ в комерційному сегменті.

Запрошуємо всіх бажаючих спостерігати за подальшим розвитком подій на ринку картоплі та інших овочів. Інформація щоденно оновлюється і у зручному графічному вигляді надається в рубриці «Аналітика» порталу «Інфо-Шувар».
За бажанням, ціни можна порівняти в зручній валюті за будь-який період на будь-якому ринку України і на ринку «Броніше» в Польщі. Інформація надається в гривні та євро.


Слідкуйте за найсвіжішими новинами плодоовочевого ринку в каналі  t.me/InfoShuvar

info.shuvar.com

Україна

новини

картопля

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити