укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Буряк став лідером за темпами подорожчання серед овочів у першій половині грудня 2018 року

Буряк став рекордсменом за темпами подорожчання в першій половині грудня 2018 року. Тільки за перші два тижні зими, ціни на буряк підскочили на третину і, фактично, встановили абсолютний рекорд для даного періоду сезону, сьогодні на гуртових ринках країни буряк пропонується по 9-11 грн/кг ( 0,29-0,32 EUR/кг).

Рік тому буряк коштував в 2,5 рази дешевше, в попередньому сезоні хвиля подорожчання розпочалась лише у січні і тривала аж до середини квітня, поки на ринок не почав заходити імпортний буряк із сусідньої Польщі. В цьому сезоні Україна вже робила спробу імпортувати буряк, коли ціни на нього досягли 7-8 грн/кг (0,22-0,25 EUR/кг).

Фахівці «Інфо-Шувар» не виклюючають, що за умов подальшого зростання ціни на українському ринку може зявитись пропозиція буряку з Білорусії та Польщі.

Як повідомили в інформаційному центрі , сьогодні в сусідніх країнах ціни на буряк теж зростають, але там буряк коштує в 1,5-2 рази дешевше, ніж на ринку України і це чудова можливість для імпортерів. Так, в сусдній Польщі буряк пропонується в середньому по 0,12-0,15 EUR/кг, а в Білорусі по 0,15-0,17 EUR/кг.

Нагадаємо, останні два сезони в Україні періодично виникає потреба в імпорті буряку, але раніше це відбувалось в другій половині сезону, коли в місцевих господарствах закінчувались запаси власної продукції. В такі сезони країна імпортувала до 1,5 тис. тонн продукції , головними постачальниками при цьому були Польща та Білорусь.

Нагадаємо, слідкувати за щоденною зміною цін на буряк та інші види плодоовочевої продукції можна на порталі «Інфо-Шувар» в рубриці «Аналітика».

Найсвіжіші новини плодоовочевого ринку щодня очікують на вас в каналі телеграм t.me/InfoShuvar

info.shuvar.com

Україна

новини

буряк

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити