укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Українське яблуко стало лідером за темпами зростання ціни серед інших фруктів

Протягом першої половини січня 2019 року, серед усіх традиційних для зимового періоду фруктів в Україні найбільш помітне зростання ціни було зафіксоване саме по яблуку. За перші два тижні місяця, середня вартість яблука на гуртових ринках та в господарствах зросла на 10-20%. Цікавим є те, що зростання ціни на яблуко відбувається на фоні просідання ціни по інших позиціях, які теж займають значні частки в структурі зимового ринку свіжих фруктів.

За даними «Інфо-Шувар», від почату січня в Україні ціни на мандарини просіли на 20%, вартість бананів впала на 10%, на 13% знизились ціни на хурму та імпортні груші. Зростання в межах 5% було зафіксоване лише по апельсинах та дорогих видах винограду.

Ще однією цікавою особливістю можна вважати те, що головне зростання ціни фіксується сьогодні в сегменті відносно дорогого яблука, ціни на дешеве яблуко зростають значно повільніше. Так, від початку січня на ОРСП «Шувар» у Львові, який є найбільшим в Україні майданчиком з гуртової торгівлі фруктами, мінімальна вартість українського десертного яблука зросла з 2,5-3,00 грн/кг (0,07-0,09 EUR/кг) до 3-3,5 грн/кг (0,09-0,11 EUR/кг), а яблуко високої якості подорожчало з 5,5-6,5 грн/кг (0,17-0,2 EUR/кг) до 7,5-8,0 грн/кг (0,23-0,25 EUR/кг).

Сьогодні яблуко залишається найбільш доступним за ціною фруктом на ринку України, його пропозиція є значно більшою, ніж рік тому, а ціни, відповідно, в 1,5-2 рази нижчими.

Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на найпопулярніші сорти яблука на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram

info.shuvar.com

Україна

новини

фрукти

яблуко

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити