укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Надійний постачальник черешні очами супермаркетів ЄС. Який він?

Країни  ЄС вже протягом довгого періоду часу лишаються  нетто імпортерами черешні, на цей регіон припадає 25% світового імпорту  цієї продукції. Цікавим є й те, що  цей регіон нарощує імпорт швидше, ніж експорт, але умови роботи з європейськими компаніями є досить жорсткими, а конкуренція серед постачальників  щороку посилюється. В очах європейських покупців надійний постачальник черешні здатен гарантувати не  тільки  високу якість продукції,  не менш важливою є тривалість поставок. Про це під час виступу на конференції  "Черешня, слива, абрикос: технології, ринок, перспективи" розповів Жофрей Гілен, представник  компанії Royal Fruit Company.

«Через європейські супермаркети продається понад 60% всієї черешні. Стосовно якості не може бути жодних компромісів, європейські виробники чудово розуміють, що цим бізнесом варто займатись лише тоді, коли ти в змозі запропонувати ринку черешню калібром +26, щільністю > 75-80 і вмістом цукру  > 16% Brix. Мережі віддають перевагу темним сортам черешні з обов’язковою наявністю зеленого черешка. Крім того, мережі намагаються продовжити сезон реалізації, тому, постачальник повинен забезпечити стабільні обсяги протягом 16-20 тижнів. Такі вимоги є досить складними для одного виробника, тому, мережам вигідно працювати з кооперативами чи торговими компаніями, які працюють із виробниками в кількох регіонах ЄС. Ми починаємо поставки з Франції в травні, з червня по вересень ми працюємо з постачальниками з Бельгії»,- розповів Жофрей Гілен.

За словами фахівця, найбільшими викликами для виробників черешні залишаються  погодні катаклізми і дефіцит робочих рук для збору врожаю. Якщо кліматичні виклики більш-менш вдається вирішити технологічними рішеннями, то проблема робочих рук залишається відкритою. Ситуація суттєво загострюється в пік дозрівання ягоди - десь на третій тиждень дозрівання.

Як вже повідомлялось, в 2018 році країни Східної та Західної Європи зібрали один із найкращих урожаїв кісточкових, в т.ч. черешні. Великий обсяг пропозиції обвалив ціни на внутрішньому та зовнішніх ринках. Деякі виробники взагалі не збирали ягоду, бо витрати  на це були вищі, ніж потенційний дохід від продажів.

За даними «Інфо-Шувар» в 2018 році Україна теж зібрала  досить великий врожай кісточкових, але обсяги експорту скоротились майже на 70%, в порівнянні з менш врожайним 2017 роком. Причиною падіння стала висока конкуренція і, відповідно, низькі ціни на зовнішніх ринках збуту.

Представники ТОВ «Фруктовий проект» запрошують всіх бажаючих  21 лютого 2019 року прийняти участь в ще одній цікавій події присвяченій розвитку плодово-ягідного сектору України. Цього разу мова буде йти про перспективні напрямки у виробництві лохини на конференції «Чорниця високоросла: технології, ринок, перспективи»

Стежити за динамікою цін на плодоовочеву продукцію на ринку України, Польщі та Іспанії у розрізі років та у зручній валюті можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram

info.shuvar.com

Україна

новини

черешня

виробництво

фрукти

ягоди

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити