укр

eng

Вартість української цибулі не змінюється на фоні зниження ціни імпорту

Наплив імпорту провокує подальше зниження цін на ринку цибулі в Україні.

За даними «Інфо-Шувар» сьогодні на одному з найбільших гуртових ринків України ОРСП «Шувар» (Львів) цінники на цибулю опустились до 12-13 грн/кг (0,39-0,43 EUR/кг), найвища ціна за якісну імпортну цибулю становить 14,5-15,0 грн/кг (0,47-0,49 EUR/кг). Від початку місяця імпортна цибуля подешевшала на 11%, - кажуть фахівці «Інфо-Шувар».

Цікавим є те, що на фоні поступового і впевненого зниження ціни на імпортну продукцію, ціни на українську цибулю від минулого тижня майже не зрушились з місця, її середня вартість варіюється в межах рекордних 17-18 грн/кг (0,56-0,59 EUR/кг). Знайти українську цибулю на ринку України вдається не завжди: продавці на гуртових ринках торгують переважно імпортом, полиці вітчизняних супермаркетів теж заповнені здебільшого імпортною цибулею.

В сусідній Польщі, де дефіцит продукції місцевого виробництва відчувається як ніколи гостро, в січні ціна теж знижувалась і відбувалось це теж за рахунок збільшення імпорту.

Як вже повідомлялось, країни Центральної Азії в цьому сезоні стали головними постачальниками цибулі в Європу, поставки переважно відбуваються з Узбекистану та Казахстану.

В січні 2019 року Україна імпортувала майже 9 тис. тонн цибулі, що є рекордним показником для цього місяця. Загалом, від початку сезону Україна імпортувала більше 23 тис. тонн цибулі. Востаннє найбільший показник імпорту цибулі в країну був зафіксований в сезоні 2013/2014 років, коли українські трейдери за весь маркетинговий рік імпортували більше 32 тис. тонн цибулі, але, на відміну від поточного сезону, тоді головні обсяги було імпортовано навесні.

Нагадаємо, слідкувати за змінами цін на ринку цибулі в Україні та Польщі дуже зручно на порталі «Інфо-Шувар». Для цього достатньо відвідати рубрику «Аналітика» і обрати потрібний Вам продукт.

Всі найсвіжіші новини ринку овочів та фруктів в нашому каналі в  Телеграм 

info.shuvar.com

Україна

новини

цибуля

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити