укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

На гуртових ринках України збільшилась пропозиція дешевого вітчизняного часнику

Від початку листопада на гуртових майданчиках країни стало більше відносно дешевого вітчизняного часнику. Пропонують український часник як виробники, так і населення. Ціни на вітчизняну продукцію стартують від 20 грн/кг (0,65 EUR/кг). Це значно нижче, ніж ціни на імпортний часник, який теж завжди можна знайти поряд з вітчизняною продукцією. Але доступна ціна, в даному випадку, не є гарантією високого попиту, покупці віддають перевагу більш якісній, хоча і значно дорожчій продукції.

«Від якості залежить не тільки ціна, а й попит на продукцію. Дешевий часник від місцевого населення або залишки від українського господарства продавати важче, ніж значно дорожчий якісний часник. Але ті українські виробники, які змогли зберегти часник в належному товарному вигляді, сьогодні сміливо можуть розраховувати на ціну, яка є навіть вищою від ціни імпортної продукції. Так, більшість наших клієнтів завжди віддають перевагу вітчизняній продукції, але за умов, що її якість не гірша від імпортного часнику»,- розповідають продавці найбільшого в Західній Україні плодоовочевого майданчику для торгівлі з автомобілів, який розташований у Львові на ОРСП «Шувар».

За даними «Інфо-Шувар» станом на середину лютого на ОРСП «Шувар» часник українського виробництва пропонується по 20-50 грн/кг (0,65-1,63 EUR/кг), ціни на імпортний часник  було зафіксовано в межах 40-44 грн/кг (1,3-1,43 EUR/кг)

Нагадаємо, слідкувати за змінами цін на ринку часнику в Україні та Польщі дуже зручно на порталі «Інфо-Шувар». Для цього достатньо відвідати рубрику «Аналітика» і обрати потрібний Вам продукт.

Всі найсвіжіші новини ринку овочів та фруктів в нашому каналі в  Телеграм 

info.shuvar.com

Україна

новини

часник

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити