укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

На цьому тижні в Україні подешевшали всі складові “борщового набору”

Впродовж поточного тижня, на вітчизняному ринку було зафіксовано зниження цін на всі складові овочевого “борщового набору”. Про це повідомили фахівці інформаційно-аналітичного центру “Інфо-Шувар”, згідно із даними власного моніторингу цін на плодоовочеву продукцію на найбільших гуртових майданчиках країни.

Згідно даних цього моніторингу, найбільш суттєве зниження ціни було зафіксовано у випадку зі столовим буряком. Від початку тижня вартість столового буряка на вітчизняному ринку знизилася на 20% до позначки 3-9 грн/кг (0,09-0,29 EUR/кг). Як пояснюють фахівці, відбулося це, в основному, за рахунок збільшення пропозиції дешевого дрібного буряка, в.т. ч. від населення.

Аналогічна ситуація спостерігається і у випадку із морквою, яка від початку тижня, за рахунок збільшення пропозиції дешевої продукції із низькою якістю, стала дешевшою майже на 6% та пропонується, станом на 20 лютого 2019 року, в межах ціни 6-10 грн/кг (0,19-0,32 EUR/кг). У порівнянні із минулим роком, морква в Україні лишається дорожчою майже на 7%.

Варто додати, що на ряду із вітчизняними морквою та буряком, на ринку України вже протягом тривалого періоду присутня імпортна продукція із Білорусі та Польщі, яка пропонується в межах стабільної ціни 9-10 грн/кг (0,29-0,32 EUR/кг).

На 5% знизились ціни, також, і на картоплю та білоголову капусту. Станом на сьогодні, на майданчику для торгівлі з автомобілів найбільшого гуртового ринку Західної України ОРСП “Шувар” вартість білоголової капусти була зафіксована на рівні 7-12 грн/кг (0,23-0,39 EUR/кг), тобто, майже в 2,5 рази дорожче, порівняно із другою половиною лютого минулого року.

Ціни на картоплю були зафіксовані в межах діапазону 6-6,5 грн/кг (0,19-0,21 EUR/кг). Картопля в Україні сьогодні все ще залишається більш, ніж на 60% дорожчою, порівняно із минулим роком.

Майже на 4%, до позначки 12-14 грн/кг (0,39-0,45 EUR/кг), знизились ціни на імпортну ріпчасту цибулю. Відбулося це виключно за рахунок суттєвого збільшення обсягів імпорту із Казахстану та Узбекистану. Як вже повідомлялося раніше, тільки за перші два тижні лютого на одному з найбільших гуртових ринків України ОРСП “Шувар” було продано понад 2 тис. тонн імпортної цибулі, тобто, більше, ніж за весь січень, який до цього вважався місяцем з рекордним обсягом продажу імпортної цибулі в Західному регіоні.

Вартість вітчизняної цибулі від початку тижня теж дещо знизились та становить сьогодні 17-17,5 грн/кг (0,55-0,57 EUR/кг). У порівнянні із минулим роком, вітчизняна ріпчаста цибуля стала більш, ніж у 4 рази дорожчою.

Щоденне оновлення цін  на всі головні види продуктів харчування на найбільших гуртових майданчиках України та  Польщі в рубриці  «Аналітика» на порталі «Інфо-Шувар»

Всі найсвіжіші новини ринку овочів та фруктів в нашому каналі в  Телеграм 

info.shuvar.com

Україна

новини

ціни

борщовий набір

овочі

морква

картопля

капуста

цибуля

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити