укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Україна: конкуренція на ринку сиру загостриться

Для виробників сиру ситуація на ринку сиру стає складнішою. У лютому основною проблемою вважається прикриття Білоруссю схем експорту сирних продуктів. – ІНФАГРО

Це серйозно, адже раніше через цей канал з країни щомісяця вивозили по 2-3 тисячі тонн товару. Тепер сирного продукту доведеться виробляти на ці 2 тисячі тонн менше, адже перспектива збільшення поставок на інші ринки невелика, а передумов для зростання внутрішнього споживання сирного продукту немає.

Виробники справжніх сирів ще поки не до кінця зрозуміли, що підприємства, які втратили ринок збуту по сирних продуктах, спробують переключитися на сир і конкуренція на ринку загостриться. Такий висновок напрошується виходячи з цін продажів провідних виробників. Сировари не тільки їх не знижують, у лютому деякі сировари ціни навіть збільшили. В середині лютого провідні виробники продають «народні» сири безпосередньо дистриб’юторам по 150-160 грн/кг.

Ціни на сирний продукт, зі зрозумілих причин, знижуються. У Казахстан товар ще продається по 2300-2400 USD/т, але оператори вважають, що через посилення конкуренції скоро дехто буде пропонувати на цей ринок «старіючий» сирний продукт по 2000USD/т.

Слід нагадати, що поставки сирних продуктів в Білорусь припинилися 17 січня, відразу після появи офіційного розпорядження головного санітарного лікаря країни. Тому загальний експорт товару скоротився до 2,2 тис. т, в той час як у січні 2018 року сирних продуктів з країни було вивезено 5,4 тис. т.

Експорт сирних продуктів буде і далі скорочуватися.

ІНФАГРО

Україна

новини

сир

ціни

молочка

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити