укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

За перший тиждень квітня ціни на вітчизняні тепличні огірки в Україні обвалились майже в 1,5 рази

Під напливом вітчизняної продукції, ціни на тепличні огірки в Україні з кожним днем знижуються. За даними аналітичного центру “Інфо-Шувар”, тільки за перший тиждень квітня ціни на українські огірки обвалились на 45%.
 
Сьогодні, на найбільшому гуртовому ринку Західної України ОРСП “Шувар”, огірки від вітчизняного виробника пропонуються по 37-42 грн/кг (1,22-1,39 EUR/кг). У порівнянні із початком квітня 2018 року, український огірок, також, подешевшав вже майже на третину.
 
Варто зазначити, що зростання пропозиції вітчизняного огірка негативно позначилося і на цінах імпортної продукції. Так, впродовж останнього тижня, імпортний огірок на ОРСП “Шувар” знизився в ціні на третину до позначки 30-35 грн/кг (0,99-1,16 EUR/кг), тобто, сьогодні продукція вже на 7% дешевша, ніж в аналогічну дату минулого року.
 
"Падіння ціни в цьому сезоні виглядає більш виразніше, через відносно пізній Великдень. Рік тому, в перший тиждень квітня на ринку ранніх овочів вже був справжній передсвятковий ажіотаж, в цьому сезоні хвиля торгової активності розпочнеться в другій половині квітня", - коментує ситуацію Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».
 
У сусідній із Україною Польщі на ринку тепличного огірка ціни від початку квітня також почали поступово просідати. Станом на сьогодні, на найбільшому гуртовому ринку Варшави “Броніше” тепличний огірок пропонується в межах 0,7-0,93 EUR/кг, тобто, на 35% дешевше, ніж тиждень тому.
 
Як вже повідомлялося раніше, на минулому тижні на ринку України з’явилися перші партії вітчизняних тепличних томатів. Впродовж тижня українські томати стали дешевшими майже на 7% та пропонуються станом на сьогодні за середньою ціною 60 грн/кг (1,98 EUR/кг).
 
Нагадаємо, слідкувати за змінами цін на ринку тепличних овочів в Україні та Польщі дуже зручно на порталі «Інфо-Шувар». Для цього достатньо відвідати рубрику «Аналітика» і обрати потрібний Вам продукт.

Всі найсвіжіші новини ринку овочів та фруктів в нашому каналі в  Телеграм 

info.shuvar.com

 

Україна

новини

огірки

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити