укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Ціни на цибулю в Україні знижуються

Збільшення імпорту потроху знімає  напругу на ринку ріпчастої цибулі в Україні.  Від початку травня, на гуртових ринках України цибуля подешевшала  на 7-10%, втім, її вартість залишається рекордно високою за всю історію Незалежності України. Про це повідомляють в інформаційному центрі «Інфо-Шувар», із посиланням на останнє оновлення моніторингу  цін на гуртових майданчиках країни.

За наданою інформацією, ціни на цибулю  повільно знижуються від початку  травня, головним чином цьому сприяє збільшення імпорту «старої» цибулі з країн Центральної Азії.  Пропозиція ранньої цибулі також збільшується, але, в загальному обсязі пропозиції на гуртових ринках України, частка такої продукції не перевищує 10%. Сьогодні,  на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар», «рання» цибуля  на пропонується по 23 грн/кг (0,78 EUR/кг).

Для порівняння, «стара» імпортна цибуля займає більше 70%  ринкового обсягу і ціни на неї сьогодні формуються в діапазоні 16-24 грн/кг (0,55-0,82 EUR/кг). Пропозиція української цибулі залишається обмеженою, втім, її вартість вкладається в діапазон цін імпортної старої продукції  - 22-23 грн/кг (0,75-0,78 EUR/кг).

Згідно останніх даних Держстату, з середини весни,  Україна вимушена була знову збільшувати імпорт цибулі, за квітень у країну було ввезено більше 15 тис. тонн продукції.  Нагадаємо, в березні  обсяги імпорту  цибулі впали більш, ніж  2 рази до 11,8 тис. тонн, зниження зацікавленості в імпорті було обумовлено просіданням ціни на внутрішньому ринку до 12-16 грн/кг (0,41-0,55 EUR/кг). Втім, вже в першій половині квітня, ціни різко пішли вгору і в середині  весни вони досягнули безпрецедетно високих показників 24-28 грн/кг (0,82-0,85 EUR/кг).  Гострий дефіцит спровокував чергову хвилю імпорту і, відповідно, чергове зниження ціни. Від середини квітня і до середини травня, цибуля в Україні подешевшала на 30%.

Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на фрукти та овочі  на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram

info.shuvar.com

Україна

новини

цибуля

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити