укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Коренеплоди в Україні дешевшають під впливом збільшення пропозиції `ранньої` продукції

Ціни на «стару» моркву та буряк продовжують знижуватися, не дивлячись навіть на дуже обмежену пропозицію цієї продукції на ринку. Фахівці «Інфо-Шувар» говорять, що така ситуація пов’язана із суттєвим збільшенням пропозиції коренеплодів нового врожаю, ціни на які теж знижуються.

За оцінками «Інфо-Шувар», сьогодні на ринку буряку частина ранньої продукції становить вже майже 50%, а на ринку моркви рання продукція займає вже більше 70%.

Цікавим є те, що  і в «старому», і в «молодому» сегменті пропонується як імпортна, так і вітчизняна продукція. Так, морква та буряк врожаю 2018 року представлена продукцією українських виробників і виробників Білорусі. Ціни на «старий» буряк з середини травня знизилися на 30% до 6-14 грн/кг (0,2-0,47 EUR/кг), а «стара» морква подешевшала на 20% до 12-13 грн/кг (0,41-0,44 EUR/кг).

На найбільшому в західному регіоні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» у Львові присутня пропозиція ранньої моркви від вітчизняного виробника по 24-25 грн/кг (0,81-0,85 EUR/кг), крім того, імпортери продають ранню моркву від виробників Узебекистану та Туреччини по 23 грн/кг (0,78 EUR/кг). Від середини травня рання морква в Україні подешевшала більш, ніж на третину.

Ранній буряк на «Шуварі» коштує 21-22 грн/кг (0,71-0,75 EUR/кг) і за останні два тижні він втратив в ціні більш, ніж 20%.

Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на фрукти та овочі  на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram

info.shuvar.com

Україна

новини

овочі

ціни

морква

картопля

буряк

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити