укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

В Україні дешевшають помідори

Ціни на українські помідори почали знижуватись після майже 2-х тижневого  періоду зростання.   Про це повідомили в інформаційно-аналітичному центрі «Інфо-Шувар» із посиланням на дані власного моніторингу цін.

Знизити ціни вдалось за рахунок збільшення пропозиції помідорів всіх видів по всій території країни.  Для прикладу, на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» у Львові від початку тижня було продано 350 тонн помідорів, це в 1,5 більше ніж за той самий період минулого тижня.  Фахівці «Інфо-Шувар» наголошують на тому, що обсяги на «Шуварі» почали зростати ще впродовж минулих вихідних і відбулось це переважно за рахунок  поставок рожевого та червоного томату з Півдня країни. 

Сьогодні червоний томат на «Шуварі»  пропонується по 23-28 грн/кг  (0,76-0,9 EUR/кг) , а рожевий по  25-30 грн/кг (0,83-1,0 EUR/кг). В порівнянні із минулим тижнем ціни знизились майже на 20%.

Падіння ціни було зафіксовано і на Півдні країни. Ще тиждень тому фермери Запорізької та Херсонської областей пропонували червоний томат по  25-28 грн/кг (0,83-0,93 EUR/кг), а сьогодні торгівля з господарств Півдня відбувається в діапазоні 18-23 грн/кг(0,6-0,76 EUR/кг)

Навіть після останнього зниження ціни а помідори все одно залишаються рекордно високими для другої половини червня.  В той самий період 2017 та 2018 років  вартість помідорів була майже в 2 рази нижчою

Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на помідори та інші овочі  на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram та групі Viber

info.shuvar.com

 info.shuvar.com

помідор

томат

теплиці

овочі

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити