укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Попит на українську цибулю в ЄС спровокував зростання ціни всередині країни

Ціни на українську  цибулю на цьому тижні знов почали зростати. Фахівці «Інфо-Шувар» кажуть, що сьогодні існує кілька причин для зростання ціни,  головна  - це  стабільно зростаючий попит в країнах ЄС.

«Врожай ранньої цибулі в країнах ЄС сьогодні страждає через аномальну спеку, перехідні запаси цибулі 2018 року в європейських сховищах є мізерними.  Україна – найближчий постачальник ранньої цибулі для цього регіону, тому не дивно, що європейські трейдери звернулись одразу до наших фермерів», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»

Станом на 4 липня 2019 року в господарствах Півдня рання цибуля експортної якості тільки на цьому тижні подорожчала  в межах 15-20%, сьогодні українські фермери її пропонують по 6,0-6,5 грн/кг (0.20-0.22 EUR/кг).  Найбільші обсяги української цибулі скуповують Польща, Чехія, Румунія ат Молдова.

                « На внутрішньому ринку цибуля продається не так активно, як на експорт, в тім  в Україні ціни теж зростають. Крім зовнішнього попиту подорожчання  обумовлено сезонним фактором: збирання розсадної цибулі закінчується, а перша рання посівна цибуля  з’явиться на ринку не раніше ніж за тиждень», - розповідають виробники Херсонсьої області.

За даними «Інфо-Шувар», на ринку «Нежданий», який є найбільшим гуртовим ринком  Півдня країни,  цибуля сьогодні коштує від 6,5-7,5 грн/кг (0.22- 0.25  EUR/кг). На ОРСП «Шувар», найбільшому ринку Західного регіону і найближчому гуртовому ринку до країн ЄС,  цибуля пропонується по 7,5 -9 грн/кг (0.25-0.31EUR/кг). На ринку Польщі рання цибуля  коштує  0,40-0,45 EUR/кг.

Рік тому цибуля в Україні коштувала мінімум в 1,5 рази дешевше

Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на цибулю  та інші овочі, фрукти та ягоди на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram та групі Viber

info.shuvar.com

 

 

цибуля

овочі

експорт

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити