укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Як за рік змінились ціни на малину в Україні ?

    На ринку малини відновилась тенденція до зниження ціни, в тім вартість ягоди все одно залишається рекордно високою. Про це повідомили в «Інфо-Шувар», із посиланням на давні власного моніторингу гуртових цін на малину.

Перша українська малина з’явилась на ринку ще в середині червня, на найбільшому в Західному регіоні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» першу ягоду виробники із Закарпаття пропонували по 150 грн/кг (5 EUR/кг). До кінця місяця ціна знизилась до 50-55 грн/кг(1,6-1,83 EUR/кг) і трималась на такому рівні аж до кінця першої декади липня. Від початку другого тижня липня  малини на «Шуварі» стало значно більше,  тому ціни пішли до низу. Протягом першого тижня липня малина подешевшала в середньому на  20%, але навіть після цього ягода  все одно залишається рекордно дорогою: на початку липня 2017 року малина коштувала 30-33 грн/кг, а  в 2018 році ціни були ще нижчими - 28-30 грн/кг.

 «Висока вартість малини в цьому сезоні пояснюється меншим врожаєм, і на Півдні і на Заході країни в цьому сезоні погодні умови були не найкращими. До тог ж в минулому сезоні дрібні фермери почали розкорчовувати  насадження малини через низьку рентабельність цього бізнесу. Це теж негативно вплинуло на врожай поточного року. До речі, схожа ситуація по малині і в Польщі, в цьому році малина там коштує на 30% дорожче», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар»

В «Інфо-Шувар» повідомили, що головне зниження ціни на малину ще попереду, зазвичай найнижчі ціни на малину встановлюються в середині серпня.

   Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на цибулю  та інші овочі, фрукти та ягоди на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

   Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram та групі Viber

  

info.shuvar.com

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити