укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Битва за чорницю: чому в липні ціни продовжують зростати?

      Ціни на чорницю в Україні продовжують зростати. Завдяки ажіотажному попиту серед переробних підприємств вартість української чорниці вже досягла найвищих показників за останні 3 роки. Про це повідомляють в інформаційному центрі «Інфо-Шувар» і посиланням на дані власного моніторингу.

«Ціни на чорницю зазвичай знижуються на початку липня, а в цьому році вони навпаки почали зростати. Ягоди вродило менше через екстремальні погодні умови в травні та в червні, а конкуренція за неї значно зросла. Пояснюється така активність дуже просто –в Європі в цьому році ягоди значно менше ніж рік тому, а заморожена чорниця є головною позицією в експорті  української замороженої  ягоди. Українські підприємці використовують цей момент для заробітку»,- розповідає Тетяна гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар», найбільшого в Західній Україні гуртового ринку

                За даними «Інфо-Шувар» переробні підприємства сьогодні скуповують  чорницю просто в центрах збору цієї ягоди, закупівельні ціни - 60-65 грн/кг(2.0-2.1 EUR/кг) -  є мінімум на 25% вищими, ніж рік тому.

На майданчику ОРСП «Шувар» чорниця пропонується по 75-80 грн/кг (2.5-2.6 EUR/кг). Вартість ягоди на початку липня зросла одразу в 1,5 рази  і до нині на ринку зберігається тенденція до підвищення цін

 Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на цибулю  та інші овочі, фрукти та ягоди на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

   Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram та групі Viber

  info.shuvar.com

чорниця

ягоди

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити