укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Українські сливи за рік подорожчали в 1,5 рази

Сортовий асортимент слив продовжує розширюватись на українських гуртових ринках, але ціни на сливу в цьому році все одно залишаться значно вищими ніж рік тому, повідомляють в «Інфо-Шувар». Виробники кажуть, через погодні негаразди врожайність сливи є найменшою за останні  3 роки, а товарний вигляд плодів постраждав через розповсюдження парші.

На гуртових ринках України сьогодні представлена слива переважно від виробників Півдня та Чернівецької області. На найбільшому в Західному регіоні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» дрібна слива пропонується по 20-25 грн/кг (0,68-0,85 EUR/кг), крупна слива коштує  вище 30 грн/кг (1,03 EUR/кг). Ціни на сливу в господарствах Чернівецької області стартують від 15 грн/кг (0,51 EUR/кг).

   Крім української сливи на майданчику «Шувару» також пропонується слива із Сербії та Молдови за тією ж ціною, що і українська слива.

  В сусідній Польщі слива коштує 3,0-3,5 PLZ  /кг (0,7-0,8 EUR/кг), тобто ціни теж аналогічні цінам української сливи, хоча у порівнянні із минулим роком польська слива подорожчала майже в 1,5 рази.

  Нагадаємо, в 2017 році саме завдяки суттєвій різниці в цінах Україна експортувала рекордні 8 тис. тонн сливи до Польщі. Постачання здебільшого відбувались на польські переробні підприємства, на свіжому ринку ЄС  українська  слива мала дуже слабку конкуренцію через незадовільний товарний вигляд.

  Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на найпопулярніші сорти яблука на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

   Найсвіжіша інформація про зміни цін на плодоовочевому ринку тепер для всіх бажаючих в каналі Telegram

 

info.shuvar.com

 

слива

фрукти

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити