укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo

Єдиний в Україні “продовольчий хаб” цієї осені об’єднає усіх гравців українського ринку та міжнародних закупівельників з понад 50 країн світу.

 З 27 по 28 листопада 2019 року відбудеться III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15).

Організатор виставки: Рада з питань експорту продовольства (UFEB).

 Виставка представляє собою B2B майданчик з якісною аудиторією, серед якої провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топ-менеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери, а також постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості.

 Другий “продовольчий хаб” зібрав у столиці 150 експонентів і 3200 відвідувачів, серед яких 1920 представників бізнесу з різних куточків світу.

Географія та кількість учасників заходу розширюється щороку, так Ukrainian Food Expo 2019 збере на одному майданчику 210 експонентів, 5 000 закупівельників, серед яких іноземні баєри з понад 50 країн світу.

Традиційно на заході будуть представлені всі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту. Окремо буде виділено зону “Food Tech” для постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості.

 Кожному учаснику допоможе налагодити бізнес-зв’язки та оперативно обмінятися контактами група в каналі Telegram. Долучитися до групи можна буде під час виставки зісканувавши qr код зі свого беджу.

 Насичена ділова програма підніме актуальні теми і охопить всі галузі продовольства. Кожен учасник матиме змогу перейняти досвід від успішних експортерів та іноземних експертів.

 Ukrainian Food Expo — ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії, провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти, налагодити партнерство, корисні ділові зв’язки та розширити ринки збуту.

 Отримати безкоштовний білет на виставку: http://ufexpo.com.ua/uk/invitation/

Деталі:
+38 (067) 636 93 17
iu@ukrainian-food.org

http://ufexpo.com.ua

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити