укр

eng

Як змінились ціни на яблука в Україні за останні 3 роки?

    Середня вартість яблук в Україні за рік збільшилась мінімум в 2,5 рази, і лише на 5% є нижчою від рекордно високих цін  в кінці листопада 2017 року. Про це повідомили в «Інфо-Шувар» із посиланням на щоденний моніторинг цін на майданчику найбільшого в Західному регіоні гуртового ринку ОРСП «Шувар». Причиною зростання ціни в цьому році стало  суттєве падіння врожаю в Україні та інших країнах Європи.

    Головні особливості сезону – дефіцит якісного яблука і збільшення розриву  в цінах в залежності від якості продукції. Українські фермери сьогодні пропонують ринку переважно плоди, пошкоджені градом та паршею. Кращі яблука очікують кращої ціни в сховищах і, згідно планам виробників, з’являться на ринку не раніше січня 2020 року.  

    Попит на «преміум» сегмент українські трейдери вже почали «закривати» польським яблуком, ціни на нього в 1,5 рази вищі від цін стандартного українського яблука.  Для прикладу, в терміналі «Овочі та фрукти» гуртового ринку «Шувар» імпортне яблуко  Голден продається по 13-14 грн/кг (0,50-0,54 EUR/кг). На тих самих умовах пропонують крупне та якісне яблуко  Голден  українські виробники, поряд з цією продукцією дрібні та  пошкоджені плоди продаються дуже повільно по 8-9 грн/кг (0,31-0,35 EUR/кг) .  

    На думку українських фермерів  вже за кілька тижнів ринок яблук побачить чергову  хвилю зростання цін. Попит на фрукти зазвичай помітно  зростає на передодні новорічних свят і з приходом холодів. 

    В департаменті «Аналітика» ОРСП «Шувар» стверджують, що загальний попит на яблука в цьому сезоні є значно більший, ніж рік тому.  З липня по листопад включно тільки на майданчику для торгівлі з автомобілів оператори «Шувару» продали майже 4,0 тис. тонн яблук. Обсяг продажу за рік збільшився на 16%.

 _яблука_2081119

Щоденна динаміка цін на фрукти, овочі  та інші  продукти за посиланням: https://info.shuvar.com/price

Приєднуйтесь до нашого Viber-каналу із новинами та цінами: ПРИЄДНАТИСЬ

А також слідкуйте за новинами у нашому Facebook.

яблука

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити