укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Попит на імпортну картоплю в Україні знизився в 2 рази

    У листопаді попит на імпортну картоплю в Україні знизився в 2 рази, повідомляють в «Інфо-Шувар» із посиланням на дані  ДержСтату.  В  останній місяць осені  країна імпортувала  46 тис. тонн картоплі. Для порівняння  у жовтні обсяг імпорту становив  92,5 тис. тонн .  Загалом від початку сезону Україна імпортувала  більше 186 тис. тонн картоплі, що є рекордом за всі роки незалежності.  Нагадаємо,  попередній рекорд з імпорту  було встановлено  в сезоні 2013 / 2014 років, тоді Україна імпортувала  близько 20  тис. тонн картоплі.

 «Падіння імпорту у листопаді було очікуваним. Вже у кінці жовтня ціни на картоплю почали знижуватися по всій країні  і за рахунок цього стало менше  бажаючих  імпортувати.  В тім загальна пропозиція картоплі на ринку не зменшилась,  змінилась хіба що її структура за рахунок збільшення частки вітчизняної продукції.  Рік тому ситуація з цінами була зворотною:  на ринку продавалась  виключно вітчизняна продукція, вартість її була мінімум в 2 рази меншою, в тім саме з середини листопада  2018 року ціни  на картоплю почали впевнено рухатись вгору», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «аналітика» ОРСП «Шувар», найбільшого в Західнішому регіоні  України  гуртового ринку.

     У листопаді на майданчику для торгівлі з автомобілів  ОРСП «Шувар» було продано 6,7 тис. тонн картоплі, стільки ж картоплі було продано на «Шуварі»  і у жовтні.  Станом на  кінець першої декади грудня картопля на ОРСП « Шувар»  пропонується по 7-9 грн. Від початку листопада  ціни  просіли мінімум на 15%, хоча  по сьогоднішній день вони залишаються рекордно високими.

 _картопля_грудень19

Щоденна динаміка цін на картоплю, овочі , фрукти  та інші  продукти за посиланням: https://info.shuvar.com/price

Приєднуйтесь до нашого Viber-каналу із новинами та цінами: ПРИЄДНАТИСЬ

А також слідкуйте за новинами у нашому Facebook.

картопля

ціни

імпорт

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити