укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Новорічна фруктова корзина в Україні за рік зросла на  10%

Фруктова новорічна корзина  обійдеться українцям в 2019 році майже на 10% дорожче. Такі висновки зробили в департаменті «Аналітика» ОРСП «Шувар», порівнявши поточні ціни на популярні новорічні фрукти із цінами напередодні новорічних свят у 2018році.

«Зростання вартості фруктової корзини здебільшого пов’язане  із зростанням ціни на яблука та груші. Подорожчання цих фруктів не вдалось компенсувати просіданням ціни на виноград. А от  ціни на екзотичні фрукти та цитрусові майже не змінились , хоча трейдери і очікували їх зниження у зв’язку із укріпленням української гривні. Деякі позиції навіть подорожчали в межах 2-5%», - розповіла Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

Рекордсменом за зростанням ціни в кінці 2019 року можна вважати яблуко, його вартість за рік зросла в 1,7-2 рази. На другому місці опинилась груша, вона сьогодні коштує мінімум в 1,5 рази дорожче. Натомість ціни на столовий виноград знизились на 20-30%.

Переглянути рейтинг найбільш затребуваних фруктів на ОРСП «Шувар» станом на останню декаду грудня  можна за посиланням.  Інформацію підготовлено за даними опитування трейдерів та аналізу обсягів реалізації  продукції через інфраструктурні об’єкти «Шувару».

корзина

info.shuvar.com

фрукти

яблука

груші

апельсин

мандарин

лимон

виноград

банан

ківі

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити