укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Українські фермери почнуть збирати ранню картоплю на початку квітня!

Перша рання картопля від українських фермерів на ринку з’явиться вже у першій половині квітня, якщо весна не буде екстремально холодною. За попередніми прогнозами трейдерів особливістю цього сезону буде не тільки ранній старт - пропозиція першої картоплі значно збільшиться у порівнянні із останніми роками.

Як стало відомо «Інфо-Шувар», у цьому році виробники Закарпаття та Півдня збільшили площі під ранньою картоплею. Фермери розраховуючи продавати врожай за рекордно високою ціною з огляду на прогноз дефіциту пропозиції «старої» картоплі в кінці сезону. Першу картоплю українські фермери почали садити в теплиці ще у січні.

За даними «Інфо-Шувар» у 2019 році сезон української ранньої картоплі «відкрився» в кінці квітня ціною 30-35 грн/кг, а в середині травня ранню картоплю продавали по 15-19 грн/кг.

Про те, як навчитись отримувати гарантований заробіток на картоплі в умовах швидкого падіння ціни, провідні фахівці плодоовочевої торгівлі розкажуть під під час конференції. Подія відбудеться 19 березня 2020 року на території ОРСП «Шувар» у Львові.

Організатори події: ОРСП»Шувар», Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА. Участь для виробників та трейдерів бескоштован за умов попередньої реєстрації. Кількість учасників обмежена!

Зареєструватись на конференцію можна за посиланням : https://cutt.ly/nrNtV5r

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити