укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

В Україні злетіли ціни на лимони

Ціни на лимони в Україні від початку робочого тижня злетіли на 12-15%. Зростання ціни обумовлене ажіотажним попитом та падінням курсу української гривні - пояснили в аналітичному центрі ОРСП «Шувар», найбільшого у Західному регіоні гуртового ринку.

«Ціни на лимони почали дуже швидко зростати одразу після оголошення карантину. Головною причиною цього тренду стало не падіння курсу гривні, хоча це, безумовно, впливає на ціну кожної нової поставки. Значно більший вплив на ціни сьогодні робить попит - якщо ще тиждень тому роздрібні продажі лимонів відбувались переважно поштучно, то сьогодні все більше українців купують одразу від 1 кг лимонів», - каже Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

Продавці «Шувару» кажуть, що це не перша хвиля подорожчання, у лютому ціни на лимон теж зростали, але сьогодні процес відбувається дуже швидко. Станом на 17 березня в терміналі «Овочі та фрукти» гуртового ринку «Шувар» лимони пропонуються по 45-55 грн/кг. У «дешевому» сегменті пропонується продукція виробництва Туреччини, більш дорогий лимон заїжджає до України з Іспанії.

Щоденна динаміка цін на лимони та інші продукти за посиланням: https://info.shuvar.com/price

Приєднуйтесь до нашого Viber-каналу із новинами та цінами: ПРИЄДНАТИСЬ

А також слідкуйте за новинами у нашому Facebook.

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити