укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Українські переробники в цьому сезоні знов перейдуть на імпортну суницю

Українські виробники замороженої суниці садової (полуниці) в цьому році вимушені будуть працювати здебільшого на імпортній сировині. Таку думку висловили самі переробники, з огляду на рекордно високу вартість української сировини в цьому сезоні.

Як стало відомо "Інфо-Шувар", станом на 20 червня 2017 року, більшість українських господарств пропонують суницю по 30-35 грн/кг (1,03-1,2 EUR/кг), ціни на ягоду експортної якості взагалі перевалили за 40 грн /кг (1,37 EUR/кг). Це майже в 1,5 рази дорожче, ніж рік тому. Українські переробники висловлюють побоювання, що за таких умов, собівартість вже замороженої ягоди буде надто високою, саме тому їм вигідніше працювати із імпортною сировиною. Сьогодні, в Україні заморожена суниця виробництва Єгипту вже пропонується по 38-40 грн/кг (1,3-1,37 EUR/кг), для порівняння, собівартість замороженої української суниці складає 38-42 грн/кг (1,3-1,44 EUR/кг).

Втім, «заморозчики» наголошують, що якість єгипетської суниці, частіше за все, на порядок гірша від української. Через це, деякі підприємства взагалі вирішили скоротити виробничі плани по суниці на користь смородини та малини.

Нагадаємо, в минулому сезоні, Україна імпортувала майже 68 тон замороженої суниці. Більшість цього обсягу на внутрішній ринок було завезено з Польщі. Експорт української замороженої суниці був набагато більшим, в 2016 році на зовні було відправлено близько 750 тон цієї продукції, більшу частину цього обсягу Україна відправила до в країн ЄС.

info.shuvar.com

Україна

суниця

імпорт

експорт

ціни

виробництво

обсяги

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити