укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

На гуртових ринках України суттєво подешевшала слива

Протягом останніх кількох днів, на найбільших гуртових ринках країни спостерігається поступове зниження цін на вітчизняні сливи.

Згідно моніторингу порталу «Інфо-Шувар», ще тиждень тому, на майданчиках найбільших гуртових ринків країни, вітчизняні сливи пропонували за середньою ціною 13-18 грн/кг (0,43-0,59 EUR/кг). Станом на 8 серпня, середня гуртова ціна на сливу вже становить 6-15 грн/кг (0,2-0,49 EUR/кг).

Як повідомляє «Інфо-Шувар», станом на сьогодні, на РСП «Шувар», найбільшому гуртовому ринку Західного регіону, слива, вже пропонується за ціною 6-10 грн/кг (0,2-0,33 EUR/кг ), на ринку «Нежданий» в Херсонській області, сливу зараз продають по 6-15 грн/кг (0,2-0,49 EUR/кг). На торговому майданчику  ринку «Столичний» у місті Києві, ціни на сливу знизились до 8-10 грн/кг (0,26-0,33 EUR/кг ).

Слід відмітити, що у Польщі сливи сьогодні коштують у 2-2,5 рази дорожче, ніж на українському ринку. За даними «Інфо-Шувар», оптові компанії Польщі сьогодні пропонують сливу за ціною 3-4 zl/кг (0,7-0,95 EUR/кг).

Фахівці «Інфо-Шувар» пояснюють, що зниження цін на сливи у даний період є цілком передбачуваним, у зв’язку із сезонним збільшенням пропозиції на внутрішньому ринку. Також, варто додати, що не дивлячись на численні прогнози зниження врожаю через весняні заморозки, сьогодні слива в Україні коштує майже стільки ж, скільки  в минулому році.

За даними «Інфо-Шувар», Україна завжди була нетто-імпортером сливи, майже весь обсяг імпортної сливи завозиться до країни з ЄС та Молдови.  Щороку, Україна скуповує на зовнішньому ринку 1,5-2,0 тис. тон цієї продукції, крім того, багато сливи потрапляє в країну нелегальним шляхом з Молдови.  Досвід  експорту  української сливи поки що лишається незначним, до 2014 року головним покупцем цієї продукції  виступала Росія, яка протягом сезону купувала близько 100-400 тон сливи. Після введення російського ембарго,  Україна майже припинила експортувати сливи.

info.shuvar.com

Україна

новини

сливи

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити