укр

eng

В ЄС прогнозують зниження врожаю абрикосів

В 2018 році країни ЄС зберуть на 25% менше абрикосів, ніж рік тому. Виною цьому стали несприятливі погодні умови в кінці лютого - на початку березня , - пише портал fruitnet.com.

Згідно останньої доповіді Europech, єдиною країною, яка в 2018 році збільшить виробництво абрикосів буде Іспанія, вона збере понад 142 тис. тонн. цих фруктів

В Італії в цьому році прогнозують виробництво абрикосів на рівні 201,1 тис. тонн, у Франції - 134, 4 тис. тонн, а у Греції, яка займає найменшу частку у загальному виробництві - 79,8 тис. тонн.

"Цьогорічний сезон абрикосів однозначно буде відрізнятися від минулого. Ми маємо скорочення виробництва, через погодні негаразди. На разі нам відомо, що найбільш суттєвої шкоди зазнав урожай в регіоні Емілія-Романья. Прогнозуємо також , що початок продажів запізниться мінімум на 10-15 днів”, - розповідає один із виробників Італії.

"Ми теж очікуємо зниження врожаю, через заморозки, проте, на скільки великим буде відсоток втрат, зможемо сказати чіткіше десь через два тижні", - говорить Сабіна Алярі, представник французької компанії SIPMM Apricots.

"2017 рік - був не дуже успішним для виробників абрикосів у Іспанії. Погода нам сприяла, а обсяги врожаю були рекордними. Проте, попит відчутно зменшився і ціни покотились до низу.

Хочу наголосити, що споживання абрикосів продовжує падати. Тому ми повинні рекламувати свій продукт та постійно розвиватися", - розповів Сантьяго Васкес Еррера, представник кооперативу Cooperativas Agro-Alimentarias в Іспанії.

Нагадаємо, в минулому році, через рекордний врожай— майже 679, 817 тис. тонн, на ринку абрикосів у Європі спостерігалося падіння цін, тому в фінансовому плані минулий сезон не можна назвати успішним для європейських фермерів.

Спостерігати за розвитком події на ринку овочів та фруктів в Україні, Польщі та, навіть, Іспанії, за допомогою сервісу "Інфо-Шувар" дуже легко. Для цього, в рубриці "Аналітика" просто  оберіть продукт, який вас зацікавив.

fruitnet.com

Україна

новини

абрикоси

ЄС

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити