укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

В 2018 році ЄС збере менший врожай персиків та нектаринів

За попередніми оцінками експертів, загальний врожай персиків та нектаринів у ЄС в цьому році знизиться на 8%, у порівнянні із 2017 роком і складе 370 тис. тонн, - пише портал sadyogrody.pl.

Також, фахівці зазначають, що якщо не брати до уваги промислові сорти персиків, які вирощують виключно для ринку переробки, то відсоток зниження врожаю десертних сортів буде ще більшим і досягне позначки 11%.

Найсуттєвіше зниження врожаю персиків та нектаринів, у порівнянні з 2017 р., очікується в Італії — 16% та Іспанії — 11%.

Як зазначають фахівці, найбільш відчутно на обсяги загального врожаю цих кісточкових в Іспанії вплине падіння виробництва в іспанських регіонах Каталонія та Арагон. Так, за попередніми оцінками, врожай персиків та нектаринів у поточному році в цих регіонах знизиться на 15% та 18%, відповідно.

У регіонах Мурсія, Естремадура та Андалузія очікують на 7% менший врожай персиків та на 13% менший врожай нектаринів.

На 10% менше персиків та нектаринів, в обсязі 200 тис. тонн збере в цьому році також Франція.

Греція стала єдиною країною, у якій прогнозується зростаня врржаю персиків та нектаринів у 2018 році. За даними експертів, у порівнянні із результатом 2017 року , країна збере на 20% більший врожай даних кісточкових.

Тримайте руку на пульсі останніх новин на ринку плодоовочевої продукції в Україні, Польщі та Іспанії. В розділі “Аналітика” обирайте цікавий продукт та тисніть кнгопку “Детально”.

sadyogrody.pl

новини

персики

нектарини

ЄС

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити