укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

У 2018 році виробництво промислових томатів у ЄС помітно знизиться

Згідно із останніми прогнозами експертів Європейської комісії, виробництво промислових томатів у ЄС в 2018 році скоротиться на 8%”, - про це розповіла порталу sadyogrody.pl Кароліна Залуська, експерт сільськогосподарських ринків BNP Paribas.

За словами експерта падіння виробництва в цьому регіоні відбудеться, головним чином, за рахунок значного зниження врожаю на Піренейському півострові яке складе цілих 22%, у порівнянні із минулим роком.

Через проблеми із шкідниками та захворюваннями рослин, загальний врожай томатів у Португалії в 2018 році стане найнижчим за останні 5 років”, - розповідає пані Залуська.

Слід зазначити, що загальний обсяг світового виробництва промислових томатів у 2018 році скоротиться, згідно прогнозів, на 5% до рівня 35,9 млн.т. Найбільший відсоток зниження фахівці прогнозують у Китаї — 33%.

Пані Залуська, також повідомила, що, згідно останніх прогнозів, в 2018 році, імпорт перероблених томатів до ЄС відчутно збільшиться.

"В 2017 році імпорт перероблених томатів до ЄС знизився на 24%, через різке скорочення поставок з Китаю. Однак, недостачу китайської продукції частково компенсували поставки з України, які в 2017 році зросли на цілих 17%.

Завдяки ціновій конкурентоспроможності української продукції на ринку ЄС, ми припускаємо, що тенденція до збільшення імпорту з України буде тільки посилюватися в цьому році. Згідно найновіших прогнозів, у 2018 році загальний приріст імпорту перероблених томатів на ринку ЄС складе 15%”, - додає фахівець.

Нагадаємо, ціни на плодоовочеву продукцію на ринку України,Польщі та Іспанії оновлюються на цьому порталі у розділі "Аналітика".

sadyogrody.pl

новини

томати

виробництво

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити