укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Польські роботодавці готові платити заробітчанам з Азії більше, ніж українцям - експерт

Питання робочих рук в Польщі і далі століть досить гостро. Вирішити цю проблему не вдалось навіть за рахунок напливу заробітчан із сусідньої України, адже рівень відповідальності українських працівників не завжди відповідає вимогам роботодавця.

«Найактуальнішими питанням на ринку праці не тільки Польщі, але і Європи, загалом,сьогодні є брак відповідальних, кваліфікованих працівників, які хоча б на мінімальному рівні володіють англійською та не мають шкідливих звичок. Це в тому числі стосується українців, що зараз працюють в Польщі. Ми неодноразово спостерігали ситуацію, коли українські заробітчани з легкістю залишали своє місце роботи заради більш високооплачуваного і, таким чином, спричиняли збитки людям, які їх наймали»,- розповідає пан Яцек Зелінські, представник компанії-рекрутера, що залучає громадян Азії до роботи в Польщі.

Експерт зазначив, що польські роботодавці, застерігаючи себе від недобросовісних робітників, почали проявляти все більший інтерес до заробітчан із країн Азії.

За даними фахівця, станом на сьогодні тільки по Індії було зареєстровано майже 30 тис. заявок на в’їзд до Польщі.

Щодня, ми отримуємо, в середньому, 20 заявок на працевлаштування іноземних громадян в Польщі. Серед них стає все більше заробітчан із таких країн, як Індія, Непал та Бангладеш.

Вже зараз я можу сміливо стверджувати, що представники Азіатських національностей, яких працевлаштовує наша компанія мають доволі гарні перспективи на ринку праці у Польщі”, - розповідає експерт.

Нагадаємо, за цінами на овочі, фрукти, рибу, м'ясну та молочну продукцію на ринку України, Польщі та Іспанії можна спостерігати на цьому порталі у розділі "Аналітика".

sadyogrody.pl

 

новини

Польща

Україна

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити