укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво З.Е.Д.
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Підписка на новини

Попит на польський яблучний концентрат не показує ніякої динаміки до зростання в ЄС

Сезон 2018/19 почався з катастрофічно низьких закупівельних цін на промислові яблука в Польщі. Країна має потужності для переробки великих обсягів яблука, проте, питання полягає в тому, чи кінцевий продукт у вигляді концентрату можна буде вигідно продавати.

В останні роки попит на польський концентрат на ринку Європи не показує практично ніякої динаміки до зростання, - таку думку висловив Юліан Павляк, керівник групи виробників соків у Польщі, під час бесіди із журналістами порталу sadyogrody.pl.

За словами експерта, станом на сьогодні, основна частка польського концентрату реалізується в країнах Європейського Союзу, головним чином у Німеччині та Великобританії. Загальний обсяг експорту щорічно становить, в середньому 250 - 280 тис. тонн на рік, за винятком сезонів із значними втратами врожаю.
“Це справді хороший показник, але він досить статичний, оскільки попит на наш концентрат у Європі в останні роки практично не зростає.
Я вважаю, що обсяги продажів польського концентрованого яблучного соку  в цьому сезоні не стануть суттєво вищими від показників останніх років. Головним чином, стагнація експорту відбувається через зростаючу конкуренцію із дешевим продуктом із Китаю, Туреччини, України, Молдови та Узбекистану”, - розповідає пан Павляк.

Стежити за динамікою цін на овочі та фрукти на вітчизняному ринку, а також на ринку Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі "Аналітика".

sadyogrody.pl

Україна

Польща

новини

яблуко

концентрат

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити