укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

Виробники цитрусових в Іспанії б’ють на сполох через обвал ціни

Співпадіння початку сезону ранніх цитрусових в Іспанії із сезоном поставок цих фруктів на ринок ЄС із Південної Африки спровокувало суттєве падіння ціни на європейському ринку. Уряд Іспанії працює над тим, щоб полегшити життя виробникам, які вже назвали старт сезону 2018/2019 провальним.

Представники галузі говорять про те, що збільшення пропозиції цитрусових із Південної Півкулі призвело до цінового колапсу на ринку цитрусових в країнах ЄС. Насамперед, йдеться про обвал цін на апельсини та мандарини.

Луіс Планас, міністр сільського господарства Іспанії на прохання об’єднань місцевих сільгоспвиробників пообіцяв розглянути можливі шляхи розвантаження європейського ринку, в т.ч. за рахунок збільшення обсягів переробки цитрусових на соки.

AVA-ASAJA – асоціація фермерів Валенсії звернулась до керівництва країни із проханням звільнити свіжий ринок від 200 тис. тонн цитрусових дрібного розміру і відправити цей обсяг на переробку. За попередніми підрахунками, така кампанія обійдеться у 30 млн. євро.

В той самий час, Елена Чебріан, міністр сільського господарства Валенсії, закликала національний уряд звернутись до Брюсселю із вимогою ввести в дію захисний пункт, який був прописаний в угоді з Південною Африкою. Ця угода передбачає пільговий режим імпорту цитрусових в ЄС, а саме, відміну імпортних тарифів на найближчі 5 років.

Одночасна присутність на ринку ЄС місцевих цитрусових та фруктів з ПАР вже сколихнуло не аби яку тривогу в європейський галузі. Пані Чебріан наголосила на тому, що Європейський комісії потрібно більш уважно проаналізувати наслідки угоди із Південною Африкою для комерційної діяльності місцевих виробників та фітосанітарної безпеки регіону.

Можливість відстежувати динаміку ціни на цитрусові та іншу плодоовочеву продукцію на вітчизняному ринку, а, також, на ринку Польщі та Іспанії у зручній валюті та в розрізі років доступна усім зареєстрованим користувачам на цьому порталі у розділі "Аналітика".

Слідкуйте за найсвіжішими новинами плодоовочевого ринку на нашому  каналі t.me/InfoShuvar

fruitnet.com

новини

Іспанія

цитрусові

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити