укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

В лютому Україна імпортувала найбільший за всю історію Незалежності місячний обсяг цибулі

В лютому 2019 року Україна встановила черговий рекорд з  імпорту  цибулі. Згідно даних Держстату,  в країну було ввезено  26,5 тис. тонн цієї продукції, тобто,  в 3 рази більше, ніж в січні, коли було зафіксовано останній рекорд з імпорту . Як і місяць тому, майже вся  цибуля   була імпортована з Казахстану та Узбекистану. Загалом, за 8 місяців сезону - з липня 2018 року по лютий 2019 року – Україна імпортувала майже 50 тис. тонн цибулі. За даними «Інфо-Шувар», поставки продовжують відбуватись і в березні.  В попередні роки рекордними вважався обсяг 42 тис . тонн, який був імпортований за весь сезон 2010/2011 років.

«Ми постійно слідкуємо за ситуацією на гуртових ринках країни, тому, очікували офіційного підтвердження збільшення імпорту. Завдяки імпорту, ми мали суттєве просідання цін в другій половині лютого. Але такий приріст дійсно вражає, фактично, мова йде про найбільший місячний обсяг імпорту цибулі, принаймні, за останні 10 років. Слід також відмітити, що далеко не весь цей обсяг опинився на ринку, його частину імпортери до сьогодні зберігають на складах в очікуванні вищої ціни. Також, протягом зими на ринку майже не торгувалась вітчизняна цибуля, фермери, які мають на зберіганні певні обсяги не почали їх продавати навіть тоді, коли ціни на імпортну продукцію пішли вниз», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар».

За даними «Інфо-Шувар», в перший тиждень березня на ринку України почала відновлюватись тенденція до зростання ціни на цибулю, після суттєвого просідання в кінці лютого. Сьогодні на найбільшому в Західній Україні торговому майданчику з автомобілів ОРСП «Шувар» цибуля пропонується по 12-14 грн/кг (0,40-0,47 EUR/кг).

Стежити за подіями на ринку цибулі дуже просто разом із інформаційним центром «Інфо-Шувар». Щоранку оновлення цін на цибулю та інші види овочів та фруктів можна спостерігати в рубриці «Аналітика»

Всі найсвіжіші новини ринку овочів та фруктів в нашому каналі в  Телеграм 

info.shuvar.com

Україна

новини

ціни

цибуля

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити