укр

eng

Категорії сайту

Головна Топ 10 Аналітика
Ціни Обсяги Виробництво
Новини Про нас Контакти

 

Соціальні мережі

В Західній Україні суттєво збільшились продажі насіннєвої цибулі

Напередодні посівної кампанії 2019 року,  на гуртових ринках України, зазвичай, збільшується пропозиція насіннєвої цибулі. Цього року, не дивлячись на значне зростання ціни, попит на насіннєву цибулю є надзвичайно високим, -  повідомляють в інформаційному центрі «Інфо-Шувар».

За даними департаменту «Аналітика» найбільшого в Західному регіоні гуртового ринку ОРСП «Шувар», в січні та лютому 2019 року на майданчику для торгівлі з автомобілів було продано майже 370 тонн насіннєвої цибулі. Це на 40% більше, ніж в той самий період 2018 року, при тому, що ціна на «сіянку», в порівнянні з минулим роком, зросла в 2,5-3 рази!

«Збільшення обсягів продажу цибулі було цілком очікуваним, таке явище досить часто спостерігається в роки з високими цінами на ріпчасту цибулю врожаю минулого року. Хочу зазначити, що сезон продажу насіннєвої цибулі тільки розпочався, найбільший її обсяг наші оператори продають в березні, тож ми готуємось вже на початку квітня здивувати наших клієнтів черговими рекордними показниками», - розповідає Іван Федишин, керівник напрямку «Овочі та фрукти» ОРСП «Шувар».

Слід зазначити, що ріпчаста цибуля стає дедалі популярнішою в Західному регіоні, хоча, вона вважається суто південною культурою. Фахівці кажуть, що це пов’язано із зміною клімату, що останнім часом досить сильно впливає на регіональність виробництва плодоовочевої продукції.

«Останнім часом ми все частіше чуємо від комерційних виробників Західного регіону про плани серйозно зайнятись вирощуванням цибулі. Тож, якщо раніше насіннєву цибулю в нас купувало населення, то сьогодні ми все більше бачимо серед клієнтів фермерів, які пробують вирощувати цибулю на невеличких ділянках», - розповідають продавці ОРСП «Шувар».

За даними «Інфо-Шувар», за рік на майданчику ринку ОРСП «Шувар» продається близько 1,3 -1,5 тис. тонн насіннєвої цибулі, майже половина цього обсягу реалізується в березні. Станом на 12 березня 2019 року, середня вартість насіннєвої цибулі становить 40-70 грн/кг (1,35 -2,70 EUR/кг). Суттєве зростання ціни на насіннєву цибулю в цьому сезоні пов’язане із високими цінами в Голландії, яка є головним постачальником цибулі в Україну. Як вже повідомлялось, минулий сезон видався вкрай неврожайним для цибулі в країнах ЄС.

Стежити за подіями на ринку цибулі дуже просто разом із інформаційним центром «Інфо-Шувар». Щоранку оновлення цін на цибулю та інші види овочі та фруктів можна спостерігати в рубриці «Аналітика»

Всі найсвіжіші новини ринку овочів та фруктів в нашому каналі в  Телеграм 

info.shuvar.com

Україна

новини

ціни

Правила цитування

Зателефонуйте нам

+38 032 456 7887+38 067 123 3219
Замовити

Ваша заявка успішно прийнята!

Очікуйте дзвінок оператора..

Будь-яке використання матеріалів цього сайту дозволяється лише за умов прямого гіперпосилання на info.shuvar.com

закрити

закрити